Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor adott a babájának...

Ki mikor adott a babájának kakaót?

Figyelt kérdés

Kedves anyukák!


Puszta kíváncsiságból kérdezem, hogy mikor adtatok először a babátoknak kakaót? Az én kislányom 15 hónapos, még nem adtam neki, megmondom őszintén nagyon nem is szeretnék(ezért majdnem minden anyuka ismerősöm lehurrog...hogy ők már 9 hósan adtak meg stb.) Ti mit gondoltok? Köszi a válaszokat!


2016. jan. 5. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Amikor már egyedül itta a reggeli tejecskét, tehát olyan 10 hónapos kora körül már biztosan. Nem minden nap adtam, de mi felnőttek is szeretjük a változatosságot, neki sem árt.
2016. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
15 hónapos kora körül, azóta kap a reggeli tápszerébe egy kiskanál Nestlé kakaós ízesítőt. Most lesz 2 éves, pár hete kap egy kevés Nesquik-et az esti tejébe.
2016. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Fiam 1 évesen kezdett tejet kapni, akkor tettem bele Nesquiket.

Lányom 15 hónapos, ő még nem kapott.

2016. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért a."tejecske" szó elég erősen ellenzi a felnőttnek mondott státuszodat.Én 1 éves korában adtam neki saját készítésűt,tehát nem a bolti cukrozott vackot és a Nesquick port.
2016. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
jóbammeg. Akkor onnantól kapott kakaót is, hogy már egyedül fogta a táposüveget. Peace
2016. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Én attól tartok, ha reggelre kap kakaót, akkor az esti tápit már nem fogadná el. És éjjelre meg kakaó...hát nem tudom.. :)

2016. jan. 5. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

én adtam neki tápszerbe, nem tudom talán 8-9 hónap körül, amikor a sztarcsatellás tejpépet megláttam a boltban, de nem nyert a kakaó, sima tápszer maradt. Ellökte, nem volt értelme, de kíváncsi voltam én is.

tejjel is szoktam adni neki alkalmanként 1 éves kora óta, de nem szereti, belenyal, otthagyja.

Szerintem kipróbálhatod kíváncsiságból, nem hiszem, hogy eldobja érte a tejitalát.

2016. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
2 éves elmúlott amikor először adtam neki kakaót sima tej helyett este és reggel. Én csokit és cukrot sem adtam neki nagyon sokáig. Annyira feleslegesek ezek a dolgok, én már a kakaót is bánom...
2016. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én olyan 14 hónapos kora körül, de nem italba, hanem kaptunk 7 gabonás pépet, amit nem volt hajlandó megenni. Kipróbáltam, hogy ha valamivel megízesítem, akkor megeszi-e, így volt, hogy kis banánt, fahéjat, vagy egy picike kakaót kevertem bele, és úgy lecsúszott. De max heti egy alkalommal kapta, inni még nem ivott (most 15 hónapos).
2016. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!