Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik egy 2 hetes...

Mi történik egy 2 hetes babával, ha ilyen időben kiviszik kb 1 órára?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi ha rendesen fel van öltöztetve ész szélvédett babakocsiban van.
2016. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi
2016. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte soha nem volt kint és rögtön egy órával indítanál, azt nem javaslom. Ha volt már kint, akkor semmi.
2016. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan felöltöztetve semmise, max megcsípi kicsit a hideg az arcát, de ha a széltől is védve van pl kupolával, akkor az sem feltétlenül lesz.
2016. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt akartam írni amit az utolsó válaszoló, ha most akarod először kivinni akkor semmiképp se egy órára, először csak pár percre, aztán minden nap kicsit többet, fokozatosan hozzá kell szoktatni :)
2016. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8-10 napos koruktól szoktattam a gyerekeket a kinti friss levegőhöz. Az egyik februári, a másik decemberi. Minden nap többet voltunk kint. 2-3 hónaposan már egy-két órát kint aludtak a teraszon a babakocsiban.
2016. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az történik vele, hogy friss levegőt szívhat :)
2016. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!