Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával mennyit...

4 hónapos babával mennyit vagytok ilyen időben a levegőn?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Délelött is meg délután is minimum egy óra
2016. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2-3 órát.
2016. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bevallom én napok óta nem voltam kinn vele, de holnap tervezem, hogy kimegyünk a piacra.itt -8, 10 fok volt nappal is és hófúvás. Nem tartottam jó ötletnek, hogy ilyen időben kimenjünk.
2016. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3,5 hónaposom van, ma voltunk kint egy jó órát, itt csak -2 fok volt dél körül és szélcsend.
2016. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel normál esetben a nagyobbikat hozni-vinni kell reggel-délután, ezért a napi programba beletartozik az 1-1 órás út.

Hétvégén meg ha nem akarnám kivinni, akkor nyügös, ezért inkább akkor is viszem. Még csak náthás sem volt eddig.

2016. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki napok óta nem volt kint, kétséges,hogy holnap megfázik. Az enyém ki se bírná idebent. Hatalmasakat alszik kint a hidegben.
2016. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. jan. 6. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!