Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igaz, hogy ha megindul a...

Az igaz, hogy ha megindul a baba (itt mászás) akkor kevesebbet alszik onnantól nappal a nagy izgalmak és teendők miatt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem vettem észre, sőt inkább jobban elfárad, azóta mélyebben - hosszabbakat alszik :)
2016. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is úgy vettem észre hogy jobban alszik
2016. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiam biztosan nem aludt kevesebbet, sőt. Inkább jobban elfáradt és simán durmolt ebéd után 3,5-4 órát.
2016. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hú dejó:)

bár annak is örültem volna ha kicsit szabadabban lehet menni ide-oda nappal a kevesebb alvás miatt.

2016. jan. 8. 13:00
 5/9 A kérdező kommentje:
és éjjel?
2016. jan. 8. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Az én fiam nagy mormota, 8 hetesen már átaludta az éjszakát, a mászós korszakban simán lenyomta éjjel a 12 órát. Most 3,5 éves éjjel 10 órát alszik (tudna többet is de kelni kell reggel), nappal még most is 2,5 órát.
2016. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ÓÓhh. el sem tudom képzelni milyen lehet ha átalussza az éjszakát. annyira irigylem az olyan szülőket. hihetetlen hogy mekkora előny. nekem már az is jó lenne ha csak 2x kelne... vagy 1x (álmomba)
2016. jan. 8. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kel fel éjjel?
2016. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs... néhány éjszaka csak 4 óránként kel, de inkább van hogy 3-4x is felkel. 4 óránként általában megszoptatom. A védőnő szerint a fogzás miatt. Dehát amúgy mindigis kelt éjjel. Csak már többször és rendszertelenebbül mint eddig. Remélem tényleg a fogzás és hamar kibújnak az elsők és nyugisabb lesz..
2016. jan. 8. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!