Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nehéz egy ujszölöttel...

Mennyire nehéz egy ujszölöttel,4 éves gyerkőc mellett? Könnyebb így, hogy 4 év lesz közöttük?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, 3 év 10 hónap lesz közöttük, májusban szülök, ráadásul tavasszal új városba, házba költözünk, új ovi, új lesz minden!
2016. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnek tapasztalatok, mert ha minden igaz, nálunk is e körül lesz a korkülönbség majd :)
2016. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pont így van!

Nyilván arról a részről nem tudok nyilatkozni,hogy milyen lenne, ha mondjuk két év lenne közöttük.:)

De úgy elnézve az ismerősi-baráti kört, ahol van kisebb korkülönbség, nekünk mintha egy paraszthajszálnyit könnyebb lenne.

A 4 éves már "nagy". Könnyebben meg tudsz magyarázni neki dolgokat. Illetve több mindenben tud "segíteni". Nyilván nem eteti meg a kicsit (nem is kell), de baromi nagy segítség,hogy amikor te mondjuk pisilsz,akkor beteszi a kicsi szájába a cumit, aki éppen kezdene ordítani! :)

Nálunk most 3 hónapos a Kicsi, és nem bántam meg,hogy nem egymás után jöttek közvetlenül.

2016. jan. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nàlunk 5 èv lesz. Direkt nem szerettünk volna kicsi korkülönbsèget,baràti,ismerősi körben sok ilyen ès hàt nem könnyű,anyàmnak se volt egyszerű,sőt anyòsom mesèli 18-15hònap különbsèggel lett 3,nem emlèkszik a baba korbòl sok mindenre csak az àllandò pelenkàzàsra. Az unokàval tudta kicsit kièlvezni a babàzàst. Szerettem volna mindegyikkel kièlvezni a babakort. 4-5èves màr azèrt nagyobb, be lehet vonni 1-2dologba,tud segìteni apròsàgokban,elèg önàllò. Ha ezt nézzük biztos könnyebb. A többi majd kiderül ☺
2016. jan. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is 4 év a korkülönbség a lányaim között. Nyilván könnyebb, hiszen a négy éves már nagyon önálló. Én nem bírnám, ha két gyereket kéne pelenkáznom , öltöztetnem, etetnem, babakocsiztatnom. Anyukám mondta, hogy mennyivel jobb lett volna, ha ő is így szül gyerekeket és milyen nehéz volt neki, hogy engem meg a húgomat két év korkülönbséggel szült meg.
2016. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!