Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a természete a 12-13...

Milyen a természete a 12-13 hónapos kisbabátoknak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan?
2016. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a lanyom nagyon nyugodt kiegyensulyozott. minden ismerosom cska azt mondja, ha lehetne kerni akkor pont ilyen babat szeretne maganak :))) yakorlatilag sosem sir csak ha nagyon faradt vagy ehes..azota mar 1,5, most mar latom jeleit a dackorszaknak de ez inkabb abban nyilvanul meg egyenlore h nagyon anyas. kicsit jobb alvo lehetne (most az de 12-14 hosan eleg sokat kelt, 2-3szor ejjelente) de hamar visszaaludt. a cicit is magatol hagyta el, altatast sem igenyel miota cumira szoktattuk mindenki csak csodalkozik hogy van idom a kertre a vetemenyesre hat mondom is mindig hogy van egy nagy segitsegem benne: a lanyom.
2016. jan. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányom ennyi idős, ő nagyon bújós, csendes kislány, eljátszogat magában is. Pont ellentéte mint a fiam volt ennyi idősen. Ő egyfolytában sikítozott, rohangált, egyáltalán nem volt bújós, megölelni se nagyon hagyta magát.
2016. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első:-) Pont arra gondoltam amit a második válaszoló leírt :-) hogy nyugodt e tudsz tőle dolgozni,sírós, anyás? Hisztis, vagy épp nyugodt?


2-es válaszoló, nagyon szerencsés vagy!! :-) Az én lányom korántsem ilyen nyugodt! Sztem mi rontottuk valahol el.

Kíváncsi lettem,h vajon más hasonló korú gyerekek hogy viselkednek?!

2016. jan. 9. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém amellett, hogy nagyon kis finom csajszis, elég akaratos is tud lenni. Minden érdekli, nagyon aktív, szereti a társaságot, a foglalkozást. Tud hisztizni is jócskán, ha éppen nem az van, amit elképzelt és fáradtabb már a kelleténél. Emellett nagyon bújós, kis szeretetbomba:) Egyedül rövid ideig játszik el, kivéve, ha új terepen vagyunk:)
2016. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4: mi az elején eldöntöttük, hogy a lehető legkevesebb változást szeretnénk az életünkben. Végig úgy álltunk a lányomhoz, születésétől, hogy nem vagyunk rabszolgák, és természetesen ott vagyunk neki ha kell, de bizonyos határokat meghúzunk (ilyen volt például a cicin elalvás, hogy nem járkálunk lábujjhegyen míg alszik, hogy nem fogom mellőzni a porszívót csak azért mert az hangos, hogy nem ugrálom éjjel nappal körül hanem lesz bizonyos része a napnak amikor egyedül KELL lennie (játszia) nem alszik világosban, nem megyünk el az asztaltól játszani amíg nem ettük meg az ebédet stb.


úgy tűnik be jött, mert valóban mindent iszonyat hamar képesek megszokni ha a szülő következetes. De én is ilyen típus vagyok mármint nagyon alkalmazkodó és toleráns, az én hátamon is fát lehet vágni...szóval nyilván örökölte is a habitust. Egyékébént már a kórházban azt mondták hogy rendkívül nyugodt a viselkedése...akkor azt hittem csak kedveskednek...de vissza gondolva tényleg egy hangja nem volt se fürdetésnél se pelenkázásnál

2016. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja, 2-es voltam
2016. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sztem 2-es valahol te csináltad/csinálod jól! Mi nagyon elkapattuk úgy tűnik!

Kis hiszti kriszti lett a lányunkból! Én egyből ugrottam ha csak nyekkent egyet. Talán nem így kellett volna. :-)

2016. jan. 9. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
nem bizony :).de utolag mindig okosabb az ember :)
2016. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!