Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik télen szültek?

NikiDávid kérdése:

Anyukák akik télen szültek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, "panelba lakunk " jan03 születtünk, mikor vihetem ki, szoktassam a levegőhőz bent? Köszi

2016. jan. 9. 12:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
Egy napon születtetek? És te már gépelni is tudsz? Ez durva.
2016. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezd meg a védőnőt. Ha jól emlékszem 2-3 hét után voltunk a nyitott ablaknál, egyre hosszabb időt, utána mentünk ki, az is egy 5 perc csak először. Persze ködbem, nyirkos időben nem.
2016. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

utolsó, nyilván csak a szülinapjuk van egy napon... :D

én az idézőjelet nem értem. mit jelent a "panel"?


én 2 hetesen vittem ki, 1 hetesen kezdtem el rányitni az ablakot 5-10 percre, majd pár nap múlva már az erkélyre vittem ki 5, majd 10 percre és úgy mentünk ki 20 percre sétálni.

2016. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Azt megértem,hogy te is akkor születtél.Előfordul.Az is hogy a kimti levegő csípősebb.De miért akarod a levegőhöz szoktatni BENT?Most hol van?Garázs,pince?
2016. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Január 25 a fiam.

2 hét után fel kellett öltöztetni és rányitni az ablakot 10 percekre. Aztán pár nap után levittük sétálni 20 percre, majd fél órára. Utána már simán elmentünk vele nagyobb sétákra, ő aludt végig.

2016. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Két éve januárban született a fiam. Szintén panelban laktunk akkor. Mi 1.5 héttel a hazajövetele után vittük ki 20 perccel kezdve. De előtte már pár napig a kiságyában felöltöztettük és 5 percre rányitottuk az ablakot.
2016. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván úgy értette a kérdező, hogy a babája született január 3-án. Az anyukák kezdetben automatikusan többesszámban beszélnek a gyerekükről. Nem tudom, honnan jön, de nekem is figyelnem kellett sokszor, hogy ne így beszéljek és másnál is láttam.
2016. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Csak azt nem tudom, hogy a kórházból hogy jutottatok haza? Hazateleportáltatok?


Akkor is érte levegő. Ha nincs nagy mínusz, erős szél, akkor nem kell bent "szokatni" a levegőhöz, lehet vinni egyből. Nem órákra, ahogy órákra egy kicsivel nagyobbat se viszel, de 10-20-30 percre simán.

2016. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 1 éve január 15.-én született. Mi onnantól kezdve, hogy hazahoztuk a kórházból (5 napot voltunk bent), minden nap vittük sétálni. Időjárástól függ, hogy mennyi időre, ha rosszabb idő volt, akkor csak 20 percre. Egyszer sem fázott meg, nem volt beteg. Csak jól be kell öltöztetni.
2016. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs vele gond, úgyis szellőztetsz gondolom minden nap az az elején elég (persze nem közvetlenül az ablakba legyen a baba). Utána időjárás függvényében mindig egy picit többet. -10 fok alatt nem szabad ilyen picinek kivinni, még 1 percre sem. Mi pont kifogtuk az elsővel mikor hazajöttem január végén beállt a -10 fok majd 3 hétig ki sem tudtunk mozdulni vele, csak egy kis szellőztetés maradt.
2016. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!