Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet adnátok? Enna...

Melyik nevet adnátok? Enna vagy Tia?

Figyelt kérdés

Születendő kislányunk nevét sikerült megválasztani, de a "tarsolyunkbam"kettő van.

Szerintem Enna, párom szerinte Tia

Hosszú a vezetéknév.. Kilinszky.


2016. jan. 9. 22:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Klinszky*bocsi:D
2016. jan. 9. 22:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elsőre a Tiát mondtam volna, mert az Ennát Emmának vagy Annának, esetleg Ellának fogják érteni, de emellé a név mellé jobb egy magánhangzóval kezdődő, mert a "klinszkítia" úgy hangzik, mint valami betegség (bocs)...
2016. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő rossz választás.

A Tia nem illik a vezetéknévhez, nagyon összfolyik vele.

Az Enna azért nem szerencsés, mert hozzá igen hasonló nevek rendkívül gykoriak, mindig félre fogják érteni a nevet.

Szerintem keressetek egy harmadik verziót is.


A Tia amúgy szép, de nem megy a vezetéknévhez. Esetleg Kilinszky Tímea. Ezt is lehet Tiának becézni.

2016. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Klinszky Tia... Kimondva nagyon összefolyik, ezt 100%, hogy senki nem fogja érteni...

Klinszky Enna... Olyan, mintha ez egy nem is tudom...szóval mintha ez egy külön szó lenne klinszkienna...

Nekem egyik sem jön így be.

Esetleg Klinszky Emma?

2016. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem adnàm ez a vezetéknév nem kìvàn meg maga mellé túl ritka és különleges nevet. Ezzel a vezetéknévvel ezek a nevek olyanik hogy senki nem fogja megérteni hogy hìvjàk a kislànyt éscàllandóan magyaràzkodnia kell majd.
2016. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyiket sem. sajnos egyik név sem illik a vezetéknévhez, elottem már leirták, hogy miért nem. van még név a tarsolyotokban?
2016. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem illik a vezetéknevetekhez szerintem.
2016. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Önmagában a Tia tetszene, de a vezetéknévvel együtt tényleg valamilyen betegségnek hangzik.
2016. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!