Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakát korán átalvó babák...

Éjszakát korán átalvó babák anyukái! Mikor lett vége átmenetileg a jó világnak és mennyire lettek zűrösek az éjszakák?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
8 hetesen aludta át először a fiam az éjszakát. Most 3,5 éves elmúlt, a "jó világ" a mai napig is tart. Persze ha beteg, van ébredés, de ez csak pár nap, utána visszaáll minden. Egyszer 2 évesen volt talán 2-3 hét, mikor félt valamitől és éjszakánként át kellett mennem hozzá aludni, de ez is gyorsan elmúlt.
2016. jan. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem volt ket honapos a kisfiam es ataludta az ejszakat. Most 4 eves es meg mindig jo alvo. Ugyhogy ne felj!
2016. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lett vége a "jó világnak"!

Onnantól már végig aludták,az első 2 hetesen,a masodik 1 hónapos korától.

2016. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem feltétlen ébred 1-2 óránként fogzás és mozgásfejlődés miatt? 4 hónapos az enyém szintén 8 hetes kora óta alussza át az éjszakát. Éjszaka nagyon tud aludni, nagyon hasfájós volt 5 hetesen a nap nagy részét végigsírta de éjszaka egyszer kelt enni hajnalban és aludt tovább, akkor nem volt semmi gond. Korábban igaz kelt 3-4 óránként de visszaludt hamar így kemény éjszakázás eddig elkerült.
2016. jan. 10. 08:24
 5/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az én fiam fogzás miatt talán 2-3 alkalommal ébredt, mozgásfejlődés miatt soha.
2016. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kb. 10 hetes korától aludta át az éjszakát, ez tartott 5-6 hónapos koráig, akkor kezdődött a fogzás és pont jött a nagy meleg is. Mi megszenvedtük ezt az időt, 11 hónapos korára kijött 4 foga, ez a 4-5 hónap nagyon nehéz volt, talán 4-5 éjszakát aludt végig, vagy a mozgásfejlődés vagy a foga vagy az anyahiány. Most mikor kijött az 5. foga akkor már csak 3-4 nap volt nehezebb, de most úgy van hogy alszik mondjuk 3-4 éjszakát, amit végig alszik aztán van 1-2 amikor felébred. De most már legalább van átaludt éjszaka. Az én kisfiamat nagyon megviseli a fogzás sajnos.
2016. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát, most már 5 éves. Sosem lett vége ennek, nem voltak ébredős korszakok.
2016. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiam 3 hónaposan aludta át az éjszakát, 3 éves, és még mindig átalussza, 1-szer volt, hogy felkelt sírni, mert rosszat álmodott, de amúgy soha.
2016. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6 hetesen már 6 órákat, 8 hetesen 10 órákat aludt éjszaka ébredés nélkül. 1 éves korában volt egy hét, vagy lehet kettő is, amikor kelt enni, kérte a tápszert mint a babák, de vissza is aludt rajta :)

aztán ennyi, most 6 éves, nem volt soha olyan, hogy 1-2 óránként kelt, szülés után is én keltettem :)

2016. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor van remény. :)
2016. jan. 10. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!