Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vászoncipőbe van betétes fajta?

Vászoncipőbe van betétes fajta?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdett el egyedül menni a babám,így megvettük az első cipőjét.Nem vastag a talpa,de mégis nagyon meleg benne a lába ebbe a jó időben.Úgy gondoltam veszek neki vászoncipőt,viszont azokba általában nincsen betét.vagy nem is fontos hogy legyen benne?nem is olyan magas a száruk.szóval félek tőle,de így meg belesül a lába.a szandinak meg nincs itt az ideje.mit csináljak?
2010. márc. 26. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk volt vászon, kb. 20-as. már kinőttük, szóval lehet kapni.
2010. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,igen pont 20-as kell nekünk is.akkor utánanézek,mert ahol eddig láttam az csak sima egyenes betét volt benne.
2010. márc. 26. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Pediped és Shoooshoos. Ebben tuti nem izzad.

2010. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos ennyi pénzt nem tudok és nem is akarok adni.Most vettem meg az első cipőjét,nemsokára szandit is venni kell.A vászoncipőjét kicsit olcsóbban szeretném megúszni.
2010. márc. 26. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
én kínaiba vettem. persze, azt mondják, ott nem szabad, mert... de szerintem igenis vannak ott is jók, semmi bajuk. persze több a gagyi. a 18 ezer forintos Nike cipőm is kínai... Vettünk neki egy jó minőségűt, és egy kínait. semmi baja nem lesz tőle, még jobban áll rajta, szerintem kényelmesebb is, mint amit 8 ezerért vttünk.
2010. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Zetpol cipők nagyon jók (volt most nemrég is erről kérdés).

[link]

Ezekben van betét is (de kivehető, én kivettem). Vászon és egyéb anyagokból is van, nagyon széles választék. Teszveszen is vannak (újak). Bátran tudom ezeket ajánlani, mert olcsóak, nem kínai vacakok, a talpuk is rugalmas.

2010. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!