Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet bébitaxiba ültetni a...

Lehet bébitaxiba ültetni a babát úgy hogy még nem tud ülni?

Figyelt kérdés
A terméket 6 hónapos kórtól lehet használni, ez van ráírva, de még nem tud ülni a babám, de van rajta kiesésgátló és biztonsági öv is.

2016. jan. 10. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Akkor nem.

Csak kiborulna belole, felesleges meg.

Majd ha onalloan ul, magatol, akkor erdemes ilyet nezni, csak probald ki, h ulo helyzetben a babakocsiban is kidolne, es valoszinuleg rosszul is erezne magat.

2016. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

gondolkozzál már, szerinted azért van rajta kiesésgátló, hogy egy ülni nem tudó babát ülésbe kényszerítsen vagy azért, hogy egy stabilan ülni tudó baba ne essen ki?

persze, hogy nem lehet ültetni olyan babát aki nem tud ülni, attól, hogy valamire rá van írva, hogy mennyi idős kortól használható, az nem azt jelenti, hogy te annyi idősen márpedig ültesd rá, hanem hogy azelőtt meg se próbáld.

enyém 6 hónaposan már stabilan ült, de egyáltalán nem is érdekelt, 1 éves kora után kezdte érdekelni

2016. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet normál hangvételű stílusban is megírni valamit, nem szeretem az ilyen bunkó hozzászólókat...
2016. jan. 10. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

a hangsúly nyilván nem megy át írott formában, azzal nem volt baj, hidd el. csak nem értem egyszerűen, hogy normális, gondoskodó, gyereküknek jót akaró édesanyákban hogyan merül fel ekkora butaság :)

nem értem, azért akadtam ki kicsit. pedig ha logikusan végiggondolod, biztos te is rájössz a helyes válaszra! :)

2016. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem lehet. Mint ahogy bicikliulesbe sem tehetjük az ülni nem tudo gyereket. Majd ha stabilan ul.
2016. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
A bebitaxi mindenre jo, csak gyereket beletenni nem. Ha nem tud ulni, akkor abban sem fog tudni. Amig a mozgaskoordinacioja nincs megfelelo fejlettsegi szinten, teljesen folosleges 'jarni' kenyszeriteni. Azert kuszik, megy negykezlab, mert arra kepes. Majd ha kepes lesz ket labon jarni, nyugodj meg, fel fog allni.
2016. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 10. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem nem lehet.
2016. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Es mindenki le lett pontozva, aki leirta, h nem lehet...

Mi jarhat ilyenkor a pontozok eszeben???

Azert is felpontozok mindenkit 😃

Elso.

2016. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!