Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdett mászni és azonnal...

Elkezdett mászni és azonnal felállna! Tényleg ettől alszik ilyen rémesen éjjel?

Figyelt kérdés
Fokozott mozgásfejlődési izé, vagy ez hülyeség? Borzasztóan alszik a baba. Még nem áll fel rendesen, csak főleg feltérdel, vagy eléggé előrehajolva, támaszkodva feláll végülis. Emiatt nem alszik? Egész álló nap erőlködik, küzd és mégsem fárad ki eléggé úgy látszik. Ezerszer kel éjjel...
2016. jan. 11. 10:48
 1/7 A kérdező kommentje:
és meddig tarthat még ez, ha tényleg ettől?
2016. jan. 11. 11:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont hogy szerintem túl fáradt. Ha te is egy húzós nap után szeretnél jót aludni biztos h nem megy. Illetve nem írtad hány hónapos de még a szeparaciós szorongás is képbe jöhet.
2016. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még csak 6 hónapos, szóval szerintem az nem játszik. hát viszont sajnos ha a túlfáradtság lehet probléma, azellen nem tudok mit csinálni... nappal amúgy eleget alszik szerintem, csakhát..
2016. jan. 11. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:

3 gyerkőcöm van, ugyanezt tapasztaltam. A gyerekorvos mondta, hogy az új mozgások hozzák magukkal a rosszabb éjszakákat. Szerintem nem fog soká tartani, de időről időre előjöhet. Amikor a kisfiam megtanult kétkerekűn biciklizni, kb. egy hétig beipisilt éjjel. Aztán az is elmúlt. :)

Viszont nagyon ügyes a babád, hogy hat hónaposan ilyeneket csinál. Az kicsim is 6 hónapos. :) Kitartás az éjszakázáshoz. :)

2016. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, hát köszi. Csak az a rossz hogy igazából alapesetben sem alussza át az éjszakát, így meg aztán halál van. Vicces hogy azt várom hogy csak 2x-3x keljen éjjel.

És köszi, igen, elég ügyes! Neked is hajrá!

2016. jan. 12. 14:28
 6/7 A kérdező kommentje:
És vicces a biciklis dolog, nem tudtam hogy még olyan nagy korban is ez van. Cuki. De miért amúgy? Olyan izgatott volt?
2016. jan. 12. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan az izgalom is benne volt, de a gyerekorvos szerint az új mozgásforma feldolgozása/levezetése az oka. :)
2016. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!