Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik 7hónapos babátok,...

Miket eszik 7hónapos babátok, és hányszor egy nap?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki a napotok az evést illetően?
2016. jan. 13. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

ennyi idősen még döntően anyatejet evett...reggel ahogy felkelt szopizott, aztán a 10 órai már ki volt váltva: körtét vagy almát kapott kekszel, vagy zabbal (forrázott zabbal) összedarálva. Tél volt, barack nem volt, banánt nem akartam adni, néha meggyet tettem még bele a mirelitből.

ebédre zöldségpürét evett hússal: megfőztem két féle zöldséget és azt daráltam össze főtt csirkemellel. 3 naponta tartottunk egy húsmentes napot. ha valami nagyon ehetetlenre sikerült, akkor vagy kekszet tettem hozzá vagy Sinlacot, így gyakorlatilag bármit megevett.

kedvence volt pl a sütőtök-alma-husi kombíció, de volt hogy pl brokkolit kevertem céklával, és ehhez ment a hús, na itt bizony szükség volt egy kanál darált kekszre bele, hogy megegye:D ugye fűszert nem használhattam, de ha belekerült egy csepp édes íz, úgy már szívesebben ette.

délután és este még csak szopi volt enyni idősen.

2016. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!