Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babát túl tudok...

Hat hónapos babát túl tudok etetni? Eszik akkor is ha már jól lakott?

Figyelt kérdés

Szoptatás után most estefele megkínáltam egy kis gyümölcspürével és megevett egy fél üveggel. Olykor bekapta a kezét és finoman ki kellett venni, hogy folytatni tudjuk az evést, meg nem úgy ette, mint aki éhen hal. De evett volna akkor is ha tele lenne?

Lehet hogy hülye kérdés, jöhetnek az olyan válaszok hogy miért én ennék-e ha tele lennék. De tudtommal másképp működnek a kisbabák mint a felnőttek (nyilván). Szóval érdekelne hogy ki mit gondol erről, illetve mik a atapasztalatok?


2016. jan. 14. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem lehet sem csecsemőt, sem nagyobbat túl etetni ha nem éhes nem fogja szépen enni. Attól hogy kicsit másképp működnek ők is érzik ha éhesek.
2016. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem. Én is így gondolnám amúgy, csak azért megkérdezem, nehogy kipukkasszam, agyontömjem. Köszi!
2016. jan. 14. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy túl lehet etetni. Az enyém is evett igy és jelezte ha már nem fért több. Elfordult és csapkodott.
2016. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!