Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek a legjobb babakozmetiku...

Melyek a legjobb babakozmetikumok (fürdető, babaolaj, hintőpor stb. )?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
babaolaj nem kell, ha koszmós lesz a feje akkor sima olajat veszel rá a gyógyszertárban :) fürdetőt és hintőport ír fel az orvos, mindkettő jó és a legkevésbé allergizál ami a fő szempont. hintőport nem igazán fogsz használni, mert az meg szárít. mi később gabi fürdetőt vettünk, szerintem nagyon jó. még a babe termékeit dicsérik nagyon, de húzós az ára
2016. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gyógyszertári.
2016. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

egyetértek előzővel(gyógyszertári fürdető a legjobb szerintem)

annyi különbséggel, hogy én kb 1 éves kortól próbáltam Níveát(főleg hajmosás miatt, amit nemigen tanácsos naponta kozmetikummal mosni), de úgy érzem változtatgatni kell a márkákat, nem tanácsos egyre ráállni

2016. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Én is a gyógyszertárira szavazok. Használtam Nivea Baby-t de kiszárította a babám bőrét így maradt a gyógyszertári.
2016. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Alverde zsirafos hajra, testre egyarant mehet.csak hajra nagyon jo meg a beba. pezoderm pedig szinten szuper hajra, testre egyarant. Utobbi ketto gyogyszertari, nem a legalacsonyabb arfekves. Az elso dm-es.


Csecsemokorban en is gyogyszertarit hasznaltam, de latni, erezni fogod azt a pontot, amikor az mar nem eleg, h tenyleg tiszta legyen. :)

2016. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hintoport nem hasznaltam, olajat is csak koszmora meg babamasszazsra. Az olivaolaj volt. A vedono javasolta es szimpatikusnak talaltam a dolgot. Nekunk bevalt


Utolso

2016. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyogyszertarit hasznalok furdetobol es popsikrembol is. Nagyon elegedett vagyok vele! Egyszer probaltam Gabi furdetot de iszonyatosan szaritotta a kicsi boret! Gyogyszertari a legjobb!
2016. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bella169 ***** válasza:
100%

Fürdetőből a gyógyszertárit használom.

Popsikrémből a neogranormon (védőnő anyum javaslatára) nagyon bevált.

Babaolajból a niveát. Hintőporból meg a rossmanosat használom. Mondjuk én sokat használom a hintőport mert a kislányom egészségsen duci és a nyakánál és a hónaaljánál a a hajlatok kipirosodnak ha nem hintőporozom.

Koszmóra a babe sampon vállt be.


Amíg nem használtuk a sampont én is olajjal(nivea) próbáltam leszedni a koszmót, de nem jött össze. Az meg nem volt szimpatikus, hogy olyan dolgot kenjek a babára ami étkezésre való (napraforgó vagy oliva olaj)

2016. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi fürdetőben és popsikrémben: Weledát használjuk - elég drága, de sokáig elég, és igazoltan natúrkozmetikum.
2016. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Másik országban élünk, itt konkrétan nem javasolják sem a fürdetőt, sem az olajat, sem pedig a hintőport. Ha kipirosodna a bőre, akkor almaecets természetes testápolót fogunk használni, ha pedig nagyon száraz, akkor a weledás termékeket nézegettem, csak azok elég drágák.
2016. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!