Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy fesztivál alkalmával mit...

Egy fesztivál alkalmával mit szoktál a gyerkednek megvenni?

Figyelt kérdés

És hány éves a gyermeked?

Az enyém 10 éves. Amiket én szoktam venni az kürtöskalács, üdítő, lángos, világítós vacak, héliumos fólialufi, vattacukor, gumicukor, jégkása ha épp nyár van, feliratos póló szóval minden vackot megveszek. Kíváncsi vagyok hogy mások mit vesznek meg. Persze az imént felsoroltakat azt nem egy nap alatt kapja meg a gyerek, hanem ha van egy hetes fesztivál és minden nap kimegyünk.



2016. jan. 18. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó a kategória. Nem veszek neki vackokat. Lufi, világítós izé nem érdekli. Enni, inni kap, mást nem nagyon szoktunk venni, felesleges marhasagokra sosem vágyott
2016. jan. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enni-inni-édesség, ezen kìvül egy valamit választhat.
2016. jan. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egy hétig tart a dolog, akkor sem megyünk ki minden nap, hanem kiválasztunk egy-két napot, amikor a legérdemesebb, és úgy. Nem veszek ennyiféle vicikvackot. Enni-inni igen, mert azt amúgy is kapna, de ilyen világítós izét, lufit, pólót, ilyeneket nem veszek.

8 éves a fiam.

2016. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi Budapesten a Városliget mellett lakunk, szinte minden hétvégén van valami program.

Játékot ott sosem veszünk, max buborékfújót. Édességet egyet választhat.

Ilyenkor inkább a szórakozásra költünk: lovaglás, körhinta, horgászós játék, falmászó, mikor mi az esemény apropója :-)

2016. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi ha pl. 3 nap egymás után kimegyünk, akkor egyik nap kap mondjuk fagyit, másik nap kürtőskalácsot, harmadik nap üdítőt pogácsával. Ennyi. Vacak tárgyakat nem szoktam venni árusoktól, max. ha valami különlegesen jót meglátunk, de ez ritka.

AMikor búcsú van ott választhat magának valami játékot, meg szoktunk horgászozni, felülünk ringlisre, dodgemre.

Lufit általában majáliskor, május 1-én szoktunk venni.

2016. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
általában veszünk magunknak egy féle ételt (vagy melegételt vagy kalácsot/lángost ilyesmit) és azt megosztjuk. Meg egy féle vásárfiát...hiszen azért megyünk ilyen helyre hogy jól érezzük magunkat. Nem azért hogy az egészségünkkel foglalkozzunk :)
2016. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fagyi, lángos, kürtöskalács. Esetleg fagyi helyett jégkása. Gumicukrot, vattacukrot nem veszek, világítós vacakot egyszer vettünk, gyorsan tönkrement, azóta tudják, hogy mégegyszer nem kapnak.
2016. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!