Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok a babátokat...

Mikor hagytátok a babátokat mamára pl egy nap egy éjszakára?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 09:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
2,5 évesen!
2016. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

én csak 3évesen, azért mert született a kistesó. nagyon élvezte, nyáron már ott akar nyaralni.


napközben már pár hetesen anyára bíztam mert elkellt intéznem valamit. éjszakát probáltuk 2x de nem akarta ezért hanyagoltuk is.

2016. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Párom akarná de nekem nem lenne szivem éjszaka is távol lenni tőle. 8 hónapos.
2016. jan. 19. 09:15
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Alig több mint 1 évesen.

Szétvertük a nappalit, ablakcsere is volt, nem akartuk, hogy a port szívja.

Anyósom elvitte pár napra magához.

Most lassan 3 éves, volt már 1 hetet többször is, meg egyszer 2 hetet.

De anyósomék "fiatalok", vállalkozók (így akkor van szabadidejük, amikor akarják), és imádják az unokát. Nagyon elkényeztetik, de a jó értelemben.

2016. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
3-4 évesen talán.
2016. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évesen. Elutaztam, így a kisfiunk a férjemmel és a nagyszülőkkel maradt itthon. Egy éjszaka volt. Biztos több éjszakával sem lett volna gond, de nekem hiányozna. Megértem h 8 hónaposan nem akarod.
2016. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Három hónaposan.

Aztán utána több napra is időnként. De olyan is volt, hogy el kellett utaznunk és addig apukám ideköltözött és ő látta el. Mindkét szülőmben maximálisan megbízom, nem is volt eddg soha gond (közel 2 éves már).

Egy éves kora körül már egy hetet is töltött náluk. Első körben mi egy 10 km-re levő wellnessbe mentünk, hogy ha gáz van, akkor gyorsan ott tudunk lenni. Nem volt, ő nagyon jól érezte magát és azóta sincs ilyennel probléma.

2016. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%

Még soha nem aludtak máshol - 7 és 4 évesek, a legkisebb 5 hónapos. Olyan már volt, amikor még csak ketten voltak, h mondjuk a kisebbiket orvoshoz vittük és a nagy a húgommal maradt. Vagy mostanság párszor nekem kellett orvoshoz mennem és csak picit vittük, nagyok maradtak tesómmal és nagypapával. Az ottalvásról volt már szó, de mire éles lenne a helyzet, inkább mégis itthon maradnának :)

Amíg a tesók születésekor kórházban voltam, Apa rendezte őket, ha szükséges volt, húgom közreműködésével.

Nekem nincsenek "útban", nem gátolnak semmiben, mindent el tudunk intézni velük is. Szerencsére Férjem is így gondolja, nem "erőlteti", h "passzoljuk le" őket :)

2016. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
8 honaposan (esküvőre mentünk), aztán utána már havi rendszerrseggel. Nagyon szeretjük őt, de néha jól esik egy-egy olyan éjszaka, amikor nyugodtan szeretkezhetünk, nem kell attól aggódni, hogy félbe kell hagynunk, mert rettenetesen rossz alvó még most is, hogy elmúlt két éves, illetve ilyenkor lehet hangosabban zenét hallgatni és hangosabban szeretkezni, illetve bárhol lehet szeretkezni a házban. Nekünk ezek fontosak, nagyon ügyelünk rá, hogy a házas életünk változatos legyen és izgalmas, de nehéz úgy egy jó kikötözős szerepjátékot végigvinni, hogy attól fél az ember, mikor ébred fel a gyerek.
2016. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%
4hónaposan
2016. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!