Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba kis műtétjénél bent...

Baba kis műtétjénél bent lehet anyuka? Van ilyen kórház/orvos?

Figyelt kérdés

Apró kézműtét szükséges a babámnak, szeretnék mellette lenni. Van, ahol ezt megengedik?

Szerintem egy babát nem szabad anyukájától elszakítani.

Vagy legalább míg elaltatják, lehessek vele, és amikor ébred, megint ott vagyok....


Tapasztalat?



2016. jan. 19. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak lágyéksérv műtétje volt. Elvitték, elaltatták, amikor kihozták a műtőből még aludt, és amikor felébredt ott voltam. Nem hiszem, hogy beengednek műtétre. Nem oda való a szülő! Mondom ezt úgy, hogy az én gyermekem is műtötték. De ha logikusan, és reálisan végig gondoljuk, természetes, hogy nem engednek be.
2016. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van olyan kórház, ahol megengedik, hogy a műtőben bent legyél, igaza van az előttem szólónak, kívülállóknak ott semmi keresnivalójuk. Az én babámat kéthónaposan operálták, a beavatkozás előtt kb. 20 perccel kapott nyugtató cseppeket, úgy emlékszem, már attól elszundított, majd mélyen alvó állapotban tolták ki a műtőből, és ott voltam, amikor felébredt.
2016. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak műtét előtt én adtam be a nyugtatót, amitől kicsit elkábult de nem aludt el. Amikor elvitték a műtőbe, még ébren volt. Nem hiszem hogy megengedik
2016. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Biztos hogy nem engednek be. Teljesen felesleges is, nincs itt keresnivalója kulsosnek. Előtte, utána ,vele leszel
2016. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A műtő részleg ajtajáig mehetsz vele. Előtte kap majd bódító cseppeket, teljesen kiüti a gyereket. Visszateszik az ágyába a szobában, onnan vele lehetsz megint.
2016. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit takar a kis műtét? Van, amelyiknél bent lehetsz. Ha komolyabb és nem mehetsz be, akkor ott lehetsz, amíg altatják és onnantól, hogy kitolták a műtőből szintén vele lehetsz. Ez törvény, nem orvos függő!
2016. jan. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor vitték el tőlem, amikor már aludt. (Szépen a karjaim közt aludt el)

Amikor visszahozzák, még alszik, és mellette lehetsz az ébredésnél.

2016. jan. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. jan. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!