Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy komoly kerdesem lenne....

Egy komoly kerdesem lenne. Kislanyom el van hizva?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitol lehet az hogy a kislanyom 15 honaposan 16.9kg? Ez most nagyon aggaszt.1 evesen volt 13kg. de hogy 3 honap alatt 4 kilot hizzon hat az eleg durva szerintem. A doktorno nem mondott semmit hogy dietaztatnom kellene vagy hasonlok.89 cm ehez es most volt 15 hos.3840el szuletett. Eleg jo evo, mindent megeszik. Koszonom vallaszaitokat.
2016. jan. 19. 21:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%

"dietaztatnom kellene"


Jol vagy?

2016. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vedd fel újra a kapcsolatot az orvossal és ha te úgy látod,hogy el van hízva,akkor kezeltessétek a problémát mert bár aztmondják,majd lemozogja,én nem vagyok benne biztos. Fiam 3800g-al született és most 3,5 évesen 16kg. Csak viszonyítani tudok.

Természetesen nem éheztetésről van szó,csak ha ilyen jó evő(ami nem baj)akkor próbáljatok több zöldséget és natúr husit bevinni,mert ezekkel ugyanúgy megkapja a vitaminokat ami fontos. A kenyér és sok liszt nem fog jót tenni.

2016. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

nem azt irtam hogy dietaztatni fogom is, hanem kerdeztem hogy ez normalis e szerintetek? a doki nem jegyezte meg hogy sok lenne de szerintem meg igenis sok 3 honap alatt plusz 4 kilo.

masodik vallaszolonak koszonom az ertelmes vallaszt es igen viszonyitva eleg sok. ismeroseimnek is velunk egy koruak a babai es ez szerintuk is eleg sok. raadasul van neki kis szivzorej es azert is aggodom hiszen sokat hizott most hirtelen es nem akarom hogy baja legyen akar a kesobbiekben...

2016. jan. 19. 22:20
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
Az mondjuk nem artana ha nem tomned minden hulladekkal.
2016. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
miket szokott enni? ..én leváltanám a doktornot.
2016. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
esetleg te tomod a tiedet hulladekokkal..ha van perszee.. de ha nem tudsz ertelmes vallaszt adni akkor miert nem haladsz tovabb???? minek ide irogatsz ha egy ertelmes vallaszod nincs???
2016. jan. 19. 22:31
 7/31 A kérdező kommentje:

miket eszik? nem valogatos.. gyumiket (banan,mandarin,alma) a kedvencek... huslevesek, zoldseglevesek, fozelekek, spenot. pl ha reggelizunk is csak felvagottat eszik, mert a kenyer az nem nagyon megy neki.

viszont napi 2liter folyadekot is kepes meginni es alvashoz napi ketszer a milumil junior 1est szoktam neki adni, mert tejtermekek pl. yoghurt,pudingokat nem nagyon, 1-2 kanal es annyi.

2016. jan. 19. 22:38
 8/31 anonim ***** válasza:

miket eszik? ugy erzed, sokat? vagy atlagos mennyisege? de elfogulatlanul! ha atlagosat, akkor keresnek egy orvost, aki kivizsgalja, hogy miert hizott harom honap alatt ilyen sokat. szerintem ez nem normalis! furcsa, hogy a doktor neni annak talalja...fiam nagy volt a korahoz kepest de o ket evesen volt 16 kg es 98 cm. szoval a kislanyod oriasbebi.

en gyanakodnek valami hormonproblemara vagy cukorra is. mindenkepp megnezetnem orvossal.

2016. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64%

Endokrinológus, ha ott nincs probléma, akkor dietetikus állítson össze neki korának megfelelő diétát. (A diéta NEM fogyókúrát jelent, hanem étrendet!)


Bocs, de sokadszorra olvasom: a váLasz szót egy L-lel írjuk.

2016. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
a ket liter folyadek az mi a tejitalon kivul?
2016. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!