Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog elindulni szerintete...

Mikor fog elindulni szerintetek a fiam?

Figyelt kérdés
Négy napja megállt a lábán kapaszkodás nélkül.Azóta megint nem csinálja.

2016. jan. 20. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na ez jo kerdes...:) 11,5 honaposan tett egyedul 5-6 lepest haromszor egymasutan. Azutan 2 hetig nem probalkozott. Most megint probalgatja nem tul sok sikerrel, ha elbambul valamin siman megall s lep is, de ahogy eszreveszi hogy nem fogozkodik maris vagja magat negykezlab. Ennek mar 1 honapja mult az elso lepesektol... Nem tudom mikor lesz valtozas
2016. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Passz...

Fiamnak 3 hónap kellett, lányomnak 2 hét. :D

2016. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem már az is haladás lenne, ha újra megpróbálna állni a lábán. :D Volt valakinek hasonló tapasztalata? Hogy egyszer megállt a lábán, aztán megint nem?
2016. jan. 20. 10:28
 4/11 anonim ***** válasza:
hát nekem innen még 5 hónap volt...de változó, ahány baba annyi féle..
2016. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már megállt a lábán és 5 hónapig csak állt? :O
2016. jan. 20. 10:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Oldalazva lép, bútortól bútorig megy, járássegítőt már rég tolja. Vezetgetni nem hagyja magát. A lábamban kapaszkodva viszont lép. :S
2016. jan. 20. 10:40
 7/11 anonim ***** válasza:
hát oldalazni oldalazott kb. 12 hósan, aztán fél kézen fogva meg két kezét fogva próbált totyogni ez tartott további két hónapig kb.. (de az elindulás nálam amikor EGYEDÜL elindul)
2016. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen. Én csak támpontokat adtam. Tehát: járássegítőt min.2 hónapja tolja. Egy napig megállt a lábán. Oldalazva is legalább 2 hónapja megy, de lehet, hogy több is.

Nála ki fog maradni a vezetgetős időszak, mert nem lehet vezetgetni. Ha lehetne, akkor gondolom, hagyná, mert a járássegítőt viszont tolja és a lábamba kapaszkodva lépeget.

Szóval, mit gondoltok? Közeledünk már az önálló járás felé vagy még messzinek tűnik?

2016. jan. 20. 11:19
 9/11 anonim ***** válasza:
ezt így nem tudom megmondani. de nekünk sokat segített szerintem, hogy erőltettem a kézenfogva sétálást, meg egy idő után kikérte magát a babakocsiból, és annak lent elég jó a kosár része, beletudott kapaszkodni és kint az utcán is úgy mentünk, hogy azt tolta, mint valami járássegítőt :))) tehát ő tolta alula babakocsit felül meg én...ha a házba csináljátok ezt, az is teljesen jó, a lényeg hogy minél többet sétáljon, attól erősödik.
2016. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
3 napja magától feláll (A betűzik). Egyre többet csinálja. Lépegetni továbbra is csak a járássegítővel lép. :)
2016. jan. 31. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!