Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlapolós vagy sima, alulpaten...

Átlapolós vagy sima, alulpatentos body jött be nálatok?

Figyelt kérdés

Gondolkozom, melyikből vegyek. Sima alulpatentosból van már, de még jó lenne pár darabot venni, nem tudom, hogy érdemes-e ezeket az átlapolós, sok patentosakat venni, amit nem kell a fején áthúzni.


Nektek melyik jött be, és miért?



#Body #átlapolós
2016. jan. 21. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen jó az alul patentos.

Úgy van a nyaka kialakítva, hogy könnyedén át tudod húzni rajta. Szerintem jó, mert peluscserénél úgyis csak alulról vetkőzteted.

2016. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Volt ilyen is, olyan is. Mindkettőnek van előnye-hátránya, úgyhogy összességében nem éreztem érdemi különbséget.
2016. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk újszülöttként az átlapolós jobb volt. Nagyon sírt, ha a másikat áthúztam a fején.
2016. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkét fajta van, én a sima alulpatentost szeretem jobban, két másodperc amíg áthúzom a fején, cserébe pelenkacserénél egyszerűbb. Meg könnyebb vasalni.
2016. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sírt volna öltöztetésnél, valószínű az átlapolóst preferálom, de a lányomnak semmi baja nincs a fejen áthúzással.
2016. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk újszülöttként sokkal jobban bevált az átlapolós, lényegesen egyszerűbb volt ráadni, mint a fejen áthúzóst.
2016. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alulpatentosunk volt csak. Szerettük, semmi gond nem volt a fejen áthúzással.
2016. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két darab átlapolósunk volt, jobban szerettem mint a sima patentosat, könnyebb volt öltöztetni.
2016. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szerettem,de a férjem az átlapolóssal mindig bajlódott :D
2016. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

újszülöttnek átlapolós, később a vállon és alul patentos (pl. H&M) jött be. A vállon csak átfedéses nekün kmind kinyúlt, amikor kúszott mászott és később az átlapolós is. Mind lógott a vállán, belógott a mellkasán, ha megtelt a pelus.

A másodiknál már nem kísérletezgetek, Auchanos átlapolós 62-es volt újszülöttként, de most már az összes többi H&M vállon és alul patentos csak.

2016. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!