Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja?

Lesz valami baja?

Figyelt kérdés

8hónapos babámat már 5NAPJA! nemtudom fürdetni a fűtés miatt,nincs jég hideg de olyan meleg sincs h fürdő képes legyen

Lesz valami baja?nem koszos baba



2016. jan. 23. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyi ideig fog ez az állapot még tartani kb...A nemiszervét mindenképpen mosd át neki, illetve a testhajlatait.
2016. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Popsitorlovel torold at, semmi baja nem lesz.
2016. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
baja azért nem lesz, ha kaki után megmosod a popsiját. de azért 5 nap után illene 5 liter vizet legalább gázon melegíteni (én vízforralóval szoktam, 5 perc alatt félig tele lesz a kiskád), biztos jól lesne neki
2016. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem a meleg vízzel van a baj, hanem azzal, hogy hideg a lakás a fürdetéshez.
2016. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja, ha pelenoacserénél jól megtisztítod. Bár az én gyerekem minden nap fürdik, hallottam olyanról, aki száraz bőr miatt ritkán fürdeti a kicsit.

Arcát, kezét hóna alatt esetleg a kis lábát törölgesd meg nedves ruhával.

2016. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok, tényleg, félreértettem! bocsánat akkor :)

hősugárzó a fürdőbe?

továbbra is azt mondom, hogy baja nem lesz, de van megoldás, hogy azért lemosakodjon :)

2016. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is vízforralóval szoktam melegíteni a vizet,de a fűtéssel van gond,hősugárzóm nincs,ma elméletileg már jó lesz,kíváncsian várom

Törlőkendővel mindig át törölgetem ,nem koszos baba,nem bukik néha le eszi magát etetés közben az arcát megtörlöm+kap tiszta ruhát

Ígyis finom illata van,de remélem ma már fürdethetem

2016. jan. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!