Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez nektek is idegesitő?

Ez nektek is idegesitő?

Figyelt kérdés
Valahányszor barátnömhöz megyünk aki terhes már rögtön szol mindig : át kéne pelenkázni érzem otthon is ez megy férjemtöl,és volt hogy üres volt a pelus.meg tul vagyok már 10 pelenkacserén és nyösztetnek meg csodálkozott barátnöm este 8- kor hogy " nem tán már álmos vagy? " közbe meg van hogy hajnal 2- töl fent vagyok babával, és alig várom hogy megtudja,akkor meg fog engem érteni.meg mikor össz.2 orát aluttam mondja ahhoz képest jo eleven vagy.persze mert nem látszik de ha érezné amit én hogy forog a világ.ilyenkor alig várom hogy megtudja én is semmi segitséget fogok adni és csak élvezem majd hogy nekem már jo.gonosz vagyok?...
2016. jan. 24. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezt passzív agressziónak hívják. Nem mersz szólni, hogy rosszul esik valami, hanem bosszúról fantáziálsz. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne kiállni magadért...
2016. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt a kapcsolatot közel sem nevezném barátságnak, max. olyan ismerős féle.
2016. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
86%

Nem gonosz vagy, hanem kétszínű inkább.

Nem értem, hogy nevezheted barátnődnek. Akit én annak gondolok, annak nem kívánok rosszat.

2016. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem szoktam ezt írni, de gáz vagy:S
2016. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

kérdező, gonosz vagy, és visszakapod :) ergo te 1 év múlva se fogsz aludni, barátnőd babája meg 2 hetesen 8 órát :D


egyébként te tudsz írni, fogalmazni? mert ez borzasztó zagyva, alig bírtam rájönni mit vakerálsz

2016. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nálatok az apuka nem pelenkáz? Nincs semmi segítséged?

A barátnőiddel pedig beszéld meg, hogy nem arra van szükséged, hogy ő is folyton kritizáljon téged, hanem arra, hogy melletted álljon.

2016. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem, határozottan nem tud írni. Annyira elvakította a bosszú, hogy csak csapkodja a klaviatúrát.
2016. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okostelorol siettem,hiába magyarázkodok hogy éjszakázok nem érti meg,szoval másnál nincs ilyen? Mindig segitökészek? Vagy van akit szintén kritizáltak vagy okoskodtak?
2016. jan. 25. 05:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen barátnőm, aki mindig okoskodik. Vagyis okoskodna, de már nem mer, mert tudja, hogy én is és a párom is rossz vitapartner, nem tudja nekünk megmagyarázni a hülyeségeit. :D Párom nagyon vissza tud neki szólni, sokszor össze is vesznek (ő is meri régebben), én meg sokszor csak rá szoktam hagyni, nincs kedvem vele vitázni, főleg, hogy nekem 2 hónapos a gyerekem, neki meg fél éves. Mindig ki akar oktatni, hogy ezt így kéne, ezt úgy kéne, ez így nem jó, az úgy nem jó. Vannak ilyen emberek, akik szeretnek mindenkit kioktatni, de szerintem sokszor észre se veszik, ők ilyenek. Én attól szeretem őt, mert jó barát, csak vannak hülye dolgai, de szerintem mindenkinek vannak. :)
2016. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a nő nem a barátnőd. Minek mész hozzá, ha folyamatosan sérteget?
2016. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!