Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás tényleg ennyire...

A fogzás tényleg ennyire elviselhetetlen fájdalom a babáknak? Miért riogatnak mindig a fogzással kapcsolatban? A jó alvó baba tényleg "elromlik"?

Figyelt kérdés

Már előre félek.. olyan anyukák írjanak nekem, akiknél nem okoz olyan nagy gondot a fogzás, a babájuk jól bírja.

Ne csak mindig a rossz élményekről halljak.

😊


2016. jan. 25. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár éjszakázás befigyelhet, de nem vészes.
2016. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előre nem szabad ilyeneken agyalni, ha megviseli, akkor sem tudsz túl sok mindent tenni, csak átvészelni. Sok ismerősünk gyerekének szinte észrevétlenül kijött a foga, csak az tűnt fel nekik, hogy eggyel több van. Az enyémet megviseli, de amint kibújik 1-1 fog, visszaáll minden a normál kerékvágásba.
2016. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk egy fog sem okozott problémát szerencsére, mindig csak azt vettük észre hogy koccan a kanál 😊

19 hónapos és 12 foga van.

Én szerencsés vagyok ebből a szempontból... Viszont 10 hónapos koráig nem volt egyetlen átaludt éjszakám sem.

Minden baba más.

2016. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Igazabol az erdekelt volna engem, hogy ha kibujik a fogacska minden vissza all e a regi kerekvagasba.

Mert most nagyon szupi minden, ejjel 10 orakag alszik egyhuzamban, este 10kor le tudom tenni, en is tudok pihenni.

Felek, hogy ez elromlik, es jon az orankenti keles...

2016. jan. 26. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!