Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya leszek, ha ezt...

Rossz anya leszek, ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés

9 hónapos a babám.Hónapok óta nem tudok aludni ,mert csak mellettem és csak úgy alszik ,ha szoptatom.Kortyol párat ,elalszik de 20 perc múlva már érzem ahogy keresi a mellem.Nem tudok elhelyezkedni ,és nagyon idegesít hogy mire elaludnék felkelt - ez megy egész éjjel.

Neki sem jó ha hagyom ezt ,ideges vagyok és már nappal sem foglalkozom vele szívesen.Meg úgy alapból semmivel.

Férjemmel sem tudok foglalkozni.

Próbáltam cumit ,vizet ,stb.

Ott tartok ,hogy egész egyszerüen nem adom neki oda és beteszem a kiságyba ,és hagyom sírni.Talán lesz pár durva éjszakánk de utána jobb lesz minden.Gonosz vagyok ha ezt teszem?Vagy tudtok jobbat?


2016. jan. 26. 22:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%

Hát sírni nem hagynám... megértem, hogy nehéz, tényleg! De egy csecsemő ilyenkor végletes elutasítottságot él át, ami a személyiségfejlődésére is kihatással van.

Azt hiszem, ebben a helyzetben beszereznék egy olyan ágy melletti kiságyat, hogy a saját ágyában alhasson, de ha igényli, odafordulhassak hozzá.

2016. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Én sem hagynám sírni,de nem is tudok neked jobb tippet adni :( Könnyen beszélek,én megúsztam ezt és 3 óránként evett. Jóllakik a vacsival rendesen?
2016. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Megértem az elkeseredésedet, át is érzem, mert én is eljutottam mindkettővel ebbe a lelkiállapotba, de egy finomabb módszert javasolnék: fektesd a kiságyába, és ha felsír, altasd vissza cici nélkül. Először nem lesz könnyű, de sikerülni fog, mert elég elszántnak tűnsz. Egyedül sírni ne hagyd, az értelmetlenül kegyetlen.
2016. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Amit a hármas ír, jó ötletnek tűnik.
2016. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Ezt jól elcseszted. Minden nyikkanásért felkapkodod, aztán csodálkozol, hogy terrorizál. mi a fene van, ő nevel téged vagy te őt? Miért ilyen ostobák a modern szülők?
2016. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%
# 5: Naja, nézd meg, a Spockon felnőtt generációt... A legóvatosabb becslések szerint is minimum 50%-uk küzd kötődési problémákkal. (Hogy világos legyen: a felnőtt kötődési mintázat 1 éves korig alakul ki az anya-gyermek kapcsolat révén).
2016. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 donne válasza:
42%
Próbáltad már hagyományos cumival??!lehet h nem laktató atejed,hasonlo volt nekem is,mihelyst nemvolt cici a szajaba felsirt.probalkozz tápszerrel,hjollakjon
2016. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

mivel te szoktattad ehhez termmészetes hogy kéri, nem az ő hibája, ezért ne őt büntesd, ne hagyd sírni

van a sutogó módszere

leteszed, sír felveszed móvigasztalod megint leteszed sír felveszed vigasztalod egint leteszed, első éjszaka lehet sokszor kell eljátszani, de másnap lényegesen könnyebb lesz már.

2016. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem hagynám magára ,odaülnék az ágya mellé.

Természetesen figyelek rá ,hogy jól lakjon de vacsora után már nem adok neki se tápszert ,se szilárd ételt ,csak vizet ,almalevet vagy langyos teát .A cumival sokszor próbálkoztam de csak felhergelem.

Igen ,tudom hogy én rontottam el de ezzel neki is csak jót teszek.Sajnálom amikor napközben játszana én meg rohadt vagyok megmozdulni is.Levegöre is csak egy órára kiviszem mert kell ,de ahhoz sincs kedvem hogy sétáljunk vagy ilyesmi.

Tehát ennek véget kell vetni mindkettönk érdekében.Nem vagyok ostoba ,de te viszont igencsak bunkó.

2016. jan. 27. 00:07
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

3.vagyok.

Igazad van, ez nem állapot. Ne okold magad, ez egy csecsemő, természetes, hogy mindig igyekeztél megetetni ha éhes ezért szép alattomosan kialakult ez az állapot. Nagyon sokan jártunk így, csak nem mindenkinek van ereje változtatni, vagy egyszerűen csak túl széplelkű hozzá. Ezen az oldalon is rendszeresen feltűnnek olyan kérdések, hogy a 1,5-2 éves gyerek egész éjjel cicizik, mit tegyen, és amikkr azt javasolják nekik, hogy le kéne szoktatni a gyereket, felháborodnak. Te nagyon jól teszed, hogy idejében kezelni szeretnéd a problémát, drukkolok nektek!

2016. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!