Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mennyire változott...

Anyukák, mennyire változott meg az öltözködési stílusotok a baba után?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, mindig is szerettem divatosan, stílusosan öltözködni. 14 éves korom óta a vásárlás az egyik kedvenc szabadidős elfoglaltságom, így az évek alatt szép kis gardróbot sikerült összegyűjtenem.

Van egy 2 hónapos babánk, de nem érzem, hogy máshogy kellene öltözködjek, mint előtte. A régi alakomat sikerült nagyjából visszanyernem, ugyanúgy felvehetek egy crop topot rövidnadrággal, mint a terhességem előtt. Vagy egy rövid ruhát magassarkúval.

Viszont a férjem mostohatestvére beszólt, hogy "jól kitettem mindent ahhoz képest, hogy anyuka és feleség vagyok", meg hogy talán kicsit öltözködhetnék visszafogottabban, ha már van egy gyerekem.


2016. jan. 30. 11:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ahogy előtte annyi különbséggel, hogy már nem hordok magassarkút. Bár én sose tettem ki mindenem a ruháimból, mindig is "visszafogottabban" öltözködtem. De szerintem csak azért mert anyuka vagy, nem kell változtatni az öltözködésen.
2016. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én sem prostinak öltözve mentem, egy sima fekete miniruha volt rajtam és egy aranyszínű magassarkú.
2016. jan. 30. 12:09
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Majd masfel-ket eves kora korul fog megvaltozni, amikor a vilagos ruhak felejtosek, mert vagy beletorli a kezet v saros lesz, amikor olben viszed, uezzel osszefuggesben akkor dobod a minit is, mert sokat sejtet, amikor lehajolsz hozza. Igy feleslegesse valik a magas sarok is, de mondjuk ot vezetve v babakocsiban tolva nehez is benne egyensulyozni:)
2016. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanúgy hirdok magassarkút ruhát, mindent amut elötte szoktam és divatos, csak komolyabb, elegánsabb stílusúakat, és ennek jegyébern kombinálom őket. 1 éves a kislányom.

34/N

2016. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%

A crop top 20évesen gyerek nélkül is elé gáz szerintemTalán egy fesztiválon elnegy esetleg.Ertől függetlenül szerintem ugyanúgy lehet öltözködni.Csak tudni mikor mit pl sétálni meg játszótérre nem miniruha kell stb ;) Én nem szeretem amikor az anyák slamposak lesznek és elhagyják magukat minden téren csak mert anyák és ez így van jól.Én még terhes vagyok de én sem változtatok bár én inkább farmer/cinverse párti vagyok a hétköznapokban alapból.Persze sok időt pénzt elvesz a baba fáradtak is az anyukák de ez nem lehet kifogás.Én pl terhességem alatt szoktam rá a pedikürösre (csak mert magamnak már nem megy a vágás/fwstés) meg rákaptam a tselés körömre is.Jólesik kicsipni magam meglepni a párom.És terhesen is ugyanúgy kiván (talan meg jobban is).Én kismama ruhákból is divatosakat vettem olcsón nem kell erre aokat költeni.. ;)

Hord bátran azokat amiket azelőtt is ha valami nagyon nagyon nem megfelelő ruha ( szerintem a crop top) azt már ne se amúgy semmiről nem kell lenondani és változtatni.

2016. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem gáz, főleg a negyven fokban, nyár közepén.
2016. jan. 30. 12:22
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Én 28évesen annak tartom azt a topot.Ez a vekemenyem.Pontozgassal le nyugodtan emiatt!!!!minek kerdezel akkor itt ha a nem tetszo valaszt nem tudod elfogadni??vicc
2016. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Majd jövőre fogsz változtatni, ha majd sokat jártok játszóterezni, meg rohangálni kell a gyerek után :) A short, hirtelen mozdulatokat elviselő top, lapos talpú praktikusabb lesz nyárra. Sétálós, nyaralós családi programokon tudtam mást felvenni. A mindennapokban egyszerűen kényelmetlen lett volna.
2016. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%

Soha életemben nem vettem fel topot. Közönséges, ronda.


Lehet normálisan is öltözni, attól, mert fiatal vagy.

2016. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%
Igazuk van a többieknek. Ha már totyogó lesz a baba, a játszótérre valószínűleg nem rövid ruhát fogsz felvenni magassarkúval, hanem inkább valami kényelmeset. A játszótéri homokban baromi kényelmetlen magassarkúban mászkálni... + a gyerek tényleg állandóan összeken, evés közben megfog kajás kézzel, stb., szóval én nem a legszebb hófehér ruháimat szoktam hordani. Itthon melegítő + kényelmes felső, utcán farmer, sportcipő, ezek praktikusak egy kisgyerekes anyukának szerintem. Nyáron persze én is felveszek pántos topot meg kissortot, azok jók a játszótérre is.
2016. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!