Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak gyümölcsből (keksz...

Csak gyümölcsből (keksz nélkül) mennyit adtok 6-7 hónapos babának és mennyi időre elég neki?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyit elfogad. Tápszer után úgy 1 vagy másfél órával szoktam adni neki. 4 óranként eszik de van hogy 4 és fél. Nem nagy étkű a kisfiam. Szerintem nála is beindul a szájzár ha nem kér többet. :D
2016. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igenigen, nem az. Arra lennék főként kiváncsi hogy mennyi időre elég neki mekkora adag.
2016. jan. 30. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, egy egész alma és egy fél banán plusz féldeci anyatej és 3 kanál gabonapép kb 2-3 órára jóllakatja a kislányom, aki 7 hónapos. uzsonnára egy kis fej krumpli, egy alma, plusz ízesítésnek pl sinlac pép, vagy épp egy kis sütőtök, répa, zellerszár, szintén 2-3 órára jóllakik tőle..pontos grammot nem tudok mondani sosem méricskéltem.. talán 2-2,5 deci a max..
2016. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hos mult. 125 gramm (100 ml) gyumolcs- vagy zoldsegpure, es melle 50 ml anyatej. Ezzel a kovetkezo etetesig kihuzza. 3 orankent eszik.
2016. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!