Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugyanolyan cumi, mégsem egyforma?

Hajlanka kérdése:

Ugyanolyan cumi, mégsem egyforma?

Figyelt kérdés
A kisfiam 1éves, alvásnál még használunk cumit. Mindig ugyanazt a márkát vettem neki, mert sűrün elhagytuk őket. Az utóbbi időben viszont már ragaszkodik egyetlen régebbi cumijához. Hiába vettünk neki másikat, ki is főztem neki, de rögtön kiköpi, vagy öklendezik tőle. Már kipróbáltuk hogy belemártottuk gyümölcslébe, de ez sem használt. Nem tudom mit érezhet rajta, és hogy hogy tudnám átszoktatni.

2016. jan. 30. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit szétrágdos az puhább. Az új kemény.
2016. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Időnként változtatnak a cumi rész összetételén és a pajzs formáján az adott gyártók is, a gyerekek pedig a legkisebb változást is megérzik.


Nézd a jó oldalát, így várhatóan le fog szokni a cumizásról, hiszen az új már nem olyan jó.

2016. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!