Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te gyereked mit szokott...

A te gyereked mit szokott enni amit nem kellene? És hány éves?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy a mi picurunk ha elcsen egy papírzsepit volt hogy csemegézett belőle egy pár falatot. Tudom hogy csak egy pár falat és elolvad rögtön de tiszta ideg vagyok nehogy valami baja legyen. Nálatok mit ettek a gyerekek és lett valami következménye?
2016. jan. 30. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Ilyesmit nem eszik, de a tejeskávémat néha megkaparintja, és nem engedi el, míg van benne, annyira szereti, 2 éves.
2016. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

habszivacs, a pelenkában láttam csak meg.


illetve amikor a mágnesől olvastam hogy az milyen veszélyes ha két ellenkező polusú osszetapadva van a gyomorban, be is vonzottam, mert ezután eltűnt a hűtőmágnes mágnesrésze. kb egy kisebb infarktuson átmenve kerestem égre földre, hogy hátha nem nyelte le, csak épp pont most veszett el, v esett le valahova..

aztán bíztam abban, hogy mivel egy mégnes, így összeragadni nem tud, ha arról lenne szó..

stb stb

de szóval ne nyelte le, meglett

2016. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

1 a gyerek nem a kévét szereti csak mindig az kell amit anya szeret és neki nem szabad, ezért kérheti

ha gyümilével csinálnád ugyanezt akkor azt inná

szívinfarktust nem kéne okozni..

2016. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Papírt és popsikrémet :).
2016. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Popsikrémet, papírt, műanyag gyöngyöt, kavicsot, földet, homokot, füvet, falevelet. 2 éves. Következménye csak a gyöngyöknek lett: másnap ott virítottak a pelusban.
2016. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 éves múlt a lányom, felsorolni sem tudnám milyen nem kívánt dolgokat evett már meg, de volt benne virágföld, kutyatáp, sőt élő katicabogár is.

Én is ilyen voltam, mai napig hangoztatja anyukám, milyen előszeretettel majszolgattam nagyinál a nyúltápot :))

A hóért, jégcsapokért meg egyenesen rajongtam, de a lányom ugyanilyen.

2016. jan. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves, fát! Konkrétan szétrágta a kiságyat! Először idegbajt kaptam, aztán gyomorgörcsöt, egész éjszaka virrasztottam melette, azt hittem vért fog hányni és a többi borzalom, amit el tudsz képzelni. Másnap rohanás a dokihoz, hajnalban! Cuki volt a doki, de kiröhögött (nem először). Azt mondta: bármi, amit lenyel a gyerek, alul kijön. Kivéve a gombelem! Azt csak műtéti úton lehet eltávolítani! Erre figyelj!
2016. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Molylepke, a nagyobb fajta (éjszakai moly, rendes lepke méret, szőrös háttal). Mire észrevettem, a szárnyakat is beszippantotta és megette.

Felhívtam a gyerekorvost, hgy fogalmam sincs mit tartalmaz egy molylepke, mit csináljak. Mondta, hogy semmit, bevittnémi fehérjét pluszban. :)

2016. jan. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Karácsonykor rögtön az első nap odament a fához, levett egy díszt, és beleharapott. Műanyag dísz volt (nem volt üveg dísz a fán), de ilyen pici gyöngyök voltak a felületén, abból lenyelt párat.

Ezen kívül: papír, popsikrém, homok.

2016. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!