Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1,5 éves szopizós babák,...

1-1,5 éves szopizós babák, keltek még éjszaka szopizni? Kisfiam 14 hós, és még 1x felkel. (eddig 2x kelt, de sikerült 1-re lecsökkenteni) De arról ne tudom leszoktatni. Sírni nem hagyhatom, mert panelban lakunk, meg nem bírnám sírni hagyni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 12:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem zavar, hogy szopizik, nem fáradság hozzá felkelnem.
2010. márc. 29. 12:49
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


De ügyes vagy! Az én fiamat (14 hónapos), most szoktattam le a nappali szopiról, mivel volt, hogy már egész nap csak szopizott volna (napi 8-szor is). A rendes ételből meg csak pár falatot evett!

Éjszaka eddig kb. 3szor kelt szopni, de amióta nappal nem kap éjszaka kb. 5-6-szor kéri a cicit.

Sajna ez van! Én kieggyeznék az 1-gyel!

Májusban fogják műteni, addig viszont nem akarom teljesen elvenni Tőle!

2010. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pedig én fáradt is vagyok nagyon! Mivel a pici a 4. gyerekem.

S a nagyok ugyan már nem kicsik, de ők is igényelik a foglalkozást.

első válaszoló

2010. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia 1. Remélem semmi komoly, csak valami rutin műtét.
2010. márc. 29. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Fiam 2 éves koráig szopizott és még akkor is felkelt 1x éjjel. Én se hagytam sírni. Annyira megszoktam az ébredéseket, hogy ha a szokásos időben nem jelzett, magamtól ébredtem és vártam, mi lesz már ? :) Aztán a szopi elhagyása után is sajnos maradtak az ébredések és mostanra (2,5 éves) alussza át az éjjelt, de azért még mindig van pár este mikor megébred és kicsit mellé kell mennem.:)
2010. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem én is könnyen túl leszünk rajta. Az egyik kis golyója nem szállt le egyáltalán, s azt muszáj megműteni.

Persze én így is rettegek a műtéttől!

2010. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15 hós a kislányom, kb. 2x kel még, vagy 1x szopni. 1 hónap óra van ez így. előtte 68x kelt. :)))
2010. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kincsem 13 hónapos, nem szopizik már éjjel két hónapja, leszoktattam róla, azóta átalussza az éjszakát.
2010. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15 hónapos, most jutottunk el odáig, hogy éjjel már nem kap cicit, csak vizet. Nagyon fárasztó volt éjjelente többször is felkelni, szopizni. Na, meg ügyelni, hogy család többi tagja ne ébredjen fel. Nem az éhség miatt kelt fel, ez biztos, így rászoktattuk a vízre. Most már egyre többszrör alussza végig az éjjelt!
2010. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos korukig keltek csak éjjel.
2010. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!