Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha utoljára 3 körül eszik a...

Ha utoljára 3 körül eszik a baba nem anyatejet akkor lehetséges hogy éjjel amiatti hasbajok miatt kel? Az kijönne már előtte is igaz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz hasbajok alatt. A hasmenés elképzelhető, hogy csak éjszaka jelentkezik, mármint annyi idő elteltével. a Puffadás hamarabb is jelentkezne. Szerintem.
2016. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... csak sír és hogy vajon ettől lehet-e. Fogalmam sincs mi a baja. Meg ha megszoptatom aakkor éjszaka, akkor szokott pukkantgatni és néha kakálni is.
2016. febr. 3. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mit adsz neki?
2016. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindjárt hét hónapos és eddig kap krumplit, almát és húst főleg. ritkán kap répát és sütőtököt. ja meg barackot is ritkán.
2016. febr. 3. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A krumpli, és az alma székletfogó. Lehet hogy az miatt fáj a pocakja. Próbálj neki bevezetni olyan ételeket is, amik könnyítenek az emésztésén.
2016. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, direkt azert adtam neki a napokban barackot hogy meginduljon esetleg ha az a baja. de nem lett nyugodtabb ejjel. mondjuk kakalt egy HATALMASAT! de elotte se maradt el szeklet csak kemenyebb volt. de ilyen gyurmaszeru. az meg elvileg nem rossz nem?
2016. febr. 3. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz az a széklet, de tudtommal a legjobb, ha krémes.
2016. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!