Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítenél dönteni? Szerinted...

Segítenél dönteni? Szerinted a nagyszülőknek melyik jobb ajándék? Többi lent

Figyelt kérdés

A tányér vagy a puzzle?

itt a link:

[link]

Szerintem mindkettő szuper!

Neked mi a véleményed róla? Igazból már ezeket a felesleges ajándékokat hogy konyharuha, ágyneműhuzat, poharak, uszodabérlet, ujságelőfizetés stb már olyan unalmasak és látom hogy annyira nem is örülnek neki. Viszont az unokájukat imádják, és ezért gondoltam erre az ajándékra.



2016. febr. 4. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi karácsonyra adunk a gyerek képeiből készült naptárat. Így mindig van új képük róla.

Névnapra, szülinapra meg amit kérnek. Volt, hogy színházjegyet vettünk.


De nem írtad, milyen alkalomra vinnéd az ajándékot.

2016. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat adnak, és sokat köszönhetünk nekik, ez olyan kedvesség ajándék lenne.

De nemsokára lesz a 40. házassági évforulójuk, és az esküvői képüket biztos hogy tányérban akarom majd megcsináltatni. De most előtte csináltatnék még nekik a gyerkőcről is.

2016. febr. 5. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:

A tanyer jobb sztem, a puzzlevel gyerekek jatszanak inkabb.

En karacsonyra olyan szatyrot keszitettem, aminre a baba kezlenyomatait tettuk textilfestessel.

2016. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a puzzle jobb, értem én, hogy nagyszülőnek, de az csak a dekor része, annyit még ők is össze tudnak illeszteni :)
2016. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Puzzle. Nekem ezek a babás tányérok kicsit morbidnak tűnnek, nem lenne szívem rájuk szedni a csirkepörköltet, akkor meg csak megint haszontalan porfogó lenne...
2016. febr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg pont ezek a "felesleges ajnándékok".

na jó, a puzzle-képkeret még teljesen oké, ha illik a berendezéshez.


sokkal inkább egy fényképes párnahuzat, vászonszatyor, egéralátét, kötény, szemüvegtok, törlőkendő (ez pl tök jó, lehet 2oldalára 2 különböző fotó is, mindig a nagyival lene :)) stb, mint egy fotós tányér vagy puzzle.

2016. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!