Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtál babádra kisnadr...

Mikortól adtál babádra kisnadrágot, pólót, pulóvert?

Figyelt kérdés
2 hónapos pici fiam van, főleg itthon vagyunk, sztem kényelmesebb rugiban pelusozni. Gondolom kisnacihoz kiszokni is kell, de egyelőre feleslegesnek tartom. . Ilyen hűvösben meg sztem jobban szigeteli a testét egy egyberuha. De mikor adjak rá felnőttesebb verziót?
2016. febr. 5. 08:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. a gyerek féléves kora körül váltottam, amikor már mászott, felállt, akkor kényelmesebb volt a nadrág, de még ekkor is volt néhány rugdalózója.

Megjegyzem egy idő után az lett a szokása, hogy a zokniját 10 másodpercen belül levetette, azóta jellemzően harisnyában van itthon.

2016. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én 2 hónaposan kezdtem rá adni ha mentünk el itthon kb 3,5 hónaposan ahogy elkezdett próbálkozni a forgolódással. Mert kimozogja a lábát a "helyéről" és kényelmetlen, szerintem így kényelmesebb a talp nélküli nadrág + zoknyi alulra.
2016. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Én vettem neki nagyon sok cuki nadrágot, pulóvert, stb. Kár volt, nem gyömöszöltem a kis testét a nehezen feladható ruhákba. Én is inkább rugi, body párti voltam. Olyan 4 hónapos kora körül kezdtem ráadni csinibb darabokat, amikor már erősebb volt ő is. Persze ha levittem sétálni kardigánt adtam rá, hogyha több réteg kellett, de nem erőltettem a nadrágokat.
2016. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miután leesett a köldökcsonkja. Nekem nyári a lányom, nem fázott felül body-ban, így pedig csak a nadrágot kellett rajta fel-le húzni pelusozásnál.
2016. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ja, pólót nyáron kapott 1 évesen, mikor nagyon meleg volt. Póló és rövidnaci volt a bevált ruházat akkor.
2016. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

tanácsadásokra is mindig ingben, farmerban vittem, mert olyan cuki :)


igazából amikor már nem nagyonkicsibaba volt, és nem csak az orra lógott ki a bundazsákból, onnantól kezdve rendesen felöltöztettem és a rugi már csak pizsamaként volt használatban.

2016. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szinte mint az elsőnél!

Olyan fél éves lehetett mikor már különrészes ruhákat hordott. Itthon néha rá-rá adtam 4hósan is,de mikor még csak 2 hós volt akkor szigorú body,rugi kombó volt. Neki és nekem is kényelmesebb.

Rugit este adok rá,az a pizsamája. 13,5hós

2016. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nálunk is kb 10mp-ig tart egy zokni így én is harisnyát adok rá. 😊
2016. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2 hónaposan adtam rá nadrágot,onnantól olyanokban volt. Vékony rövidujjú body,nadrág,fölűre pedig hosszú ujjú felső. Nekünk olyan sok vékony rugink volt és sok nadrágunk,felsőnk,hogy így melegebbnek gondoltam. Pólót vagy hosszú ujjú felsőt 1-1,5 évesen adtam rá(úgy emlékszem csak nyáron)akkor már szépen ment. De míg kúszott/mászott,ki volt a dereka.
2016. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kb másfél éves korig csak bodyt adtam rá, meg napozót, pólót-nadrágot/szoknyát csak a második nyáron. A csak rugi korszak kb. 5 hónapos koráig tartott, utána body-nadrág/szoknya/ruha volt.
2016. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!