Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vékony rugi alá adjak 6.5...

Vékony rugi alá adjak 6.5 hónapos babámnak egy rövid bodyt? Plüssös rugi alá nem szoktam, nem egy fázós tipus.28 fok körül van a lakásba.

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 20:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
28????? :o ??? És még adsz rá plüss rugit?? Istenem szerencsétlen gyerek! És még azt írod nem fázós??? Úr isten!
2016. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

miért van 28 fok a lakásban? ez rengeteg. elég lenne 20-21 fok.

én annak idején adtam rá bodyt is és rugit is.

2016. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

28 fok nagyon durva, nem sültök meg?

szerintem a body az alsónemű, ha nem adok a babámra az enkem olyan mint ha én se vennék fel bugyit csak mert meleg van. és persze veszek fel :D

szóval én rugit nem adnék rá.


plüss rugit tényleg ne adj rá, basszus 28 fokban már jót úszkálunk a balcsiban :D

2016. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Úristen:D nyugi!! Hozzá teszem,hogy a plüss rugi nem valami vastag,csak kívül plüssös. Amúgy kedves első az a "szerencsétlen gyerek" soha nem volt megizzadva reggelre. És én 28 fokban is fázok... Köszi mindenkinek.
2016. febr. 5. 20:55
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Te beteg vagy.Emlélszem nyáron mikor kint volt durván 40 fok ,bent a lakásban 29.A két hónaposomon mindössze egy rövidujjú body volt én meg bugyiban és melltartóban is izzadok.Pedig nem szeretem én sem a hideget.Plüss rugdalózó és alá még body?Az kemény.
2016. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Értelmezd már a kérdést!!!! Plüss rugi alatt nincs body..
2016. febr. 5. 21:24
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Értettem persze ,de neked azért ott motoszkál a fejedben a gondolat ,hogyha nem izzadja szét magát a gyerek akkor azért lehet hogy kéne.
2016. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Te tudod mi a jó a babádnak. Volt mikor (igaz nekünk 23 fokban jó) adtam a babára egy bodyt és egy vékony rugit a hálózsák alá még az elején és simán melege volt így maradt a body+kisnadrág. Szóval hiába kérdezed itt, ezt tényleg csak ti tudjátok.
2016. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura lenne body nélkül ráadni a rugdalózót, az az alsóneműje, vagy hogy mondjam. De 28 fokban szerintem a rugi eleve felesleges. Nem egészséges ennyire fűteni.
2016. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
Hiába pontozol le,a gyereket akkor is sajnálom!!! Ha megnézed a válaszokat rájöhetsz magad is hogy nem normális 28fok,de ha ebben éled ki magad,adom hozzá magamat 😀 mármint a lepontozást.!!
2016. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!