Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjetek is felkel éjszaka...

A férjetek is felkel éjszaka ha sír a baba?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hmm adtól függ mekkora a baba és mikor..

Nekem mindig is tápszeres volt a pici, elejében felosztottuk az éjszakát hajnalig én keltem utána munkáig ő látta el. Most hogy mér nagy kb átaludja az éjszakaát, hétkoznap ha kelne én kelek..ezeket leggtöbször észre sem veszi. Hétvégén pedig ő kell...reggel is én ilyenkor aludhatok 10ig is ha úgy esik jól.

2016. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem, miért kelne fel? Elég egy ember egy babához.
2016. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Sokszor előfordult, hogy csak ő kelt fel, mert én annyira fáradt voltam, hogy fel sem ébredtem.
2016. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen, mindig.

2-es nem arról van szó, hogy nem elég egy ember, ez inkább emberfüggő.

Az én férjem mindkét gyerekünknél felkelt a éjjel keltek, volt, hogy ő hozta át szopizni, aztán amikor tápszeres volt volt, hogy ő ette meg, vagy még én járkáltam vele (hogy a nagy ne keljen fel a sírásra), addig ő elkészítette a tápszert, vagy fordítva. De pl nálunk most a kisebb iszonyat apás, éjszaka még ki sem vehetem a kiságyból ha felébred (nemhogy én adjam neki a tejet), mert ordít, csak apa veheti ki/fel, mert egyébként addig mondogatja, hogy apa, hogy úgyis felkelne és átvenné.

2016. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

De hozzám is sokat kelt apám.

Vagy ha náluk van a gyerek (már inkább kisgyerek, nem baba), akkor anyám hajnalban használhatatlan, míg apám azonnal képben van, így olyankor ő kel fel. Átpelenkázza, csinál neki reggelit, játszik vele.

2016. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, közös megegyezéssel ő megy át hozzá :-) /azóta amióta nem szoptatok/
2016. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én babámnak csak cumi kell azonnal visszaalszik így az megy, akinek először sikerül rá felkelni. Az más kérdés, hogy az általában én vagyok.

Amikor evett éjszaka én mindig keltem a férjem is kelt néha velem pedig sose kértem, sőt.

2016. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Fel sem ebred.

Ma , szombaton pl delutan 1 kor kelt ...

2016. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem is a férjem szokta hozni, amikor felébred a pici szopizni. Aztán onnantól az enyém, böfizés, pelenkázás...☺
2016. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!