Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nalatok hogy van ez? Kislanyom...

Nalatok hogy van ez? Kislanyom este 6-11 kozott altalaban fent van, ekkor a legnyugosebb, de a parom nem birja hallgatni, igy folyton elaltatna.

Figyelt kérdés

Akkor viszont, ha elalszik, akkor ejjel van fent, ami nekem rossz, nem tudok vele fentmaradni ejjel vagy fent tudok termeszetesen, csak hulla faradt vagyok es felcsereli a nappalokat az ejszakakkal.

Nalatok ez hogy van?


2016. febr. 9. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

csukja be az ajtót a kedves párod, és aludjon egy jót, amíg Te kínlódsz vele ha annyira nem tudja hallgatni, vagy esetleg segítsen dajkálni, ringatni...

neki ott az éjszaka aludni..neked eleve rövidebb az ébredésekkel, hadd alakítsd már Te a napi rendet, ha már egész nap vele vagy, nyilván Te vagy a legfáradtabb már ilyenkor, oké hogy ő meg dolgozik gondolom, de azért a munka egy egész másféle stressz mint egész nap egy újszülöttet/babát szórakoztatni

2016. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kedves párod hogy fogja elviselni a gyereket, amikor már csak egyszer alszik egy nap?
2016. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kislányod?

Ha hatkor nem is, de maximum kilenckor jó lenne aludnia.

Párod munka után nem játszik, foglalkozik vele, hogy egyből altatni akarja? Ha játszotok vele, akkor is nyűgös?

2016. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kicsi meg csak 1,5 honapos, de ha este mar nagyon nyugos, sir tobbnyire, vagy ha nem sir akkor elalszik. Ha o vigyaz ra, mert en epp hazimunkat csinalok es kerem h ne hagyja elaludni, ne adjon neki cumit, akkor azt mondja h nem tud mit csinalni vele, nem akarja hallgatni a sirast, sajnalja stb.
2016. febr. 9. 20:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg pici a jatekhoz.
2016. febr. 9. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ez sajnos ilyen...ilyen volt az én lányom is..mondjuk ő nem is akart/tudott elaludni, 18.00-23.00 körül jött rá a hasfájás, semmit nem tudtam vele kezdeni, egész este lógott a cicimen meg ringattam. De nem tudott elaludni...és ha 20.00 körül elaltatja a férjed, akkor mi van? ne mond hogy az annyira belezavar az éjszakába...
2016. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mármint azért nem értem, mert az én 1,5 évesem 20.00-kor elalszik és reggel 7-kor úgy kell ébreszteni, hogy elkezdjük a napot.
2016. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg a párodnak, hogy a baba azért sír, mert kisbaba. Nincsenek okok, ez az ok. Egy kisbaba csak sírni, üvölteni tud, jobb ha hozzászokik. Ő is ezt csinálta annak idején.
2016. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Másfél hónapos gyereknek szerintem még alvásra van.szüksége, ne tartsd ébren, persze, hogy sír.

Ha az apuka nem dolgozik, akkor ő is felkelhetne éjjel a gyerekhez néha. Ha dolgozik, akkor te próbálj akkor pihenni, amikor ő otthon van, figyeljen esténként ő a gyerekre. De egy másfél hónapos gyereket ne tarts direkt ébren hosszú órákon át.

2016. febr. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!