Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti férjetek mindig segít a...

A ti férjetek mindig segít a fürdetésnél?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a babátok?Az én férjem kb csak az első 3hónapban,azóta hébe hóba,mindig mást csinál éppen akkor és nem akarja félbehagyni.Titeket ez nem zavarna?
2016. febr. 9. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1,5 éves gyerkőcünk van és előfordul, hogy szinte 1 hónapon át nem fürdeti az apukája, mert a munkájából adódóan hetekig nincs itthon este. Máskor változó a helyzet attól függően, hogy ki mennyire fáradt vagy van más dolga itthon. Azt azért szóvá tenném, ha szinte soha nem akarná fürdetni.
2016. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Az enyém jövő héten lesz egy éves és a párom még sohasem segített a fürdetésben. Milyen segítségre lenne amúgy szükséged?
2016. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A 3 hónapos fiunkat eddig egyszer fürdettem, a 2 évest max 10x... Mindig Apa fürdet, ez az ő reszortja, szereti és a gyerekek is!
2016. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán van olyan, hogy olyankor kell rendkívüli fürdetést csinálni, amikor nincs itthon.

20 hónapos. Szerencsére imádja a vizet, nála inkább az gond, amikor ki kell venni, mert maradna még.

De 95%-ban együtt fürdetjük vagy ő egyedül. Hajszárításnál kellünk igazán ketten, mert egyikünk fogja, hogy ne mászkáljon el, a másik meg szárítja a haját.

2016. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éves a lányom. ha hazaér a fürdésre, akkor mindig segít ha kérem.

De általában úgy néz ki a dolog, hogy amíg megcsinálom a vizét meg előkészítem a tejét, addig ő van vele. Utána én levetkőztetem lefürdetem, a kádból pedig ő veszi ki, segít megszárítani a haját. Aztán felöltöztetem, abban szintén nem segít, de nem is kérem..az az igazság, hogy hazaér fél 8-ra, van negyed órája hogy vacsorázzon, aztán miután lefeküdt a gyerek, filmezünk meg velem foglalkozik, tehát magára kb. az a kétszer 5-perc jut amíg felöltöztetem meg lefektetem. ez nagyon kevés szabadidő egy embernek. Ha tehetném teljesen kihagynám őt a fürdésből, hogy pihenhessen a közös esti életünk előtt, de nem tudom egyedül megszárítani a haját.


egyébként amíg nem a nagy kádban fürdött, hanem babakádban, addig természetesen minden este otthon volt pontban fürdésre, és ő tartotta fürdésnél, utána mesélt neki a pelenkázón hogy ne nyűgösködjön stb.


Tehát, engem nem zavar hogy a férjem mást szeretne csinálni, nekem azért ott van napi 2-3 óra amit magamra tudok fordítani, neki ez valóban 10-15 perc..kvázi a fürdetés ideje amit nyugodtan tölthet egy magában gépezéssel vagy amivel akar...ezt én nem sajnálom tőle...de ha kérném hogy segítsen, akkor viszont ugrana, szó sincs olyankor arról hogy nem akar valamit félbehagyni.

2016. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

a férjem este 7-8 fele ér haza, addigra mindig le van furdetve a kisfiunk.

milyen segitségre lenne szukséged furdetéskor?


egyébként, ha a férjem otthon lenne..és megkérném, hogy segitsen, és azt mondaná, hogy most a számitogépes játék..vagy a tévé musor fontosabb..biztos, hogy nem hagynam annyiba.

2016. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Segít ha itthon van. Csinálja a vizet mikor fürdetek csinálja a tápszert amíg etetek elpakol. 4,5 hónapos a baba.

De 3 műszakos és amikor dolgozik fürdésidőben persze nem tud.

Nekünk ez természetes szóval de, zavarna, ha véletlenül mindig pont akkor lenne annyira elfoglalva..

2016. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden fürdetést együtt csinálunk, nem "segít", hiszen nem az én feladatom, amiben ő segít.:) Közös dolog ez is, mint a többi.


Engem zavarna, ha nem együtt csinálnánk ezeket, de nekünk ilyen a kapcsolatunk és így éljük másban is az életünket. Te tudod, hogy a férjeddel ti hogy osztjátok be a dolgokat.

2016. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Két hete szültem, addig együtt fürdettük a 2,5 éves lányunkat vagyis én fürdetem, fogát mosom, aztán az apja játszik vele még egy kicsit. Most gyakorlatilag egész nap szoptatok, altatok, pelenkázok, így a nagyobbik körüli teendőkben teljes mértékben tehermentesít. Őszintén szólva igen-igen mérges lennék ha elnézné, hogy a karomban a két hetes gyerekkel próbálnám füröszteni a nagyobbikat, miközben esetleg már mindkét gyerek nyűgös, de mondjuk a kisebbet se akarná átvenni addig.
2016. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pici kora óta szinte mindig apa fürdeti, igaz most 1,5 éves a lányom és már válogat hogy anyával vagy apával akar épp fürdeni
2016. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!