Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakitsam ki a 3 hetes...

Hogyan alakitsam ki a 3 hetes babam napirendjet helyesen?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom h majd a baba kialakitja stb, de ha igy hagynam, o nappal aludna 6 orakat is egyben es ejjel lenne fent tobbet. Hanykor inditsam a napot es mikor zarjuk?Gondolom a zaras a furdes, eves, alvas...
2016. febr. 10. 05:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ebben a korban nem kell napirend...a furdetes legyen fix es ne hagyd aludni 18.00 utan, akkor jobban fog aludni ejszaka.
2016. febr. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 hetesen sehogy.

Jól írja az első, a fürdés legyen nagyjából fix. Ők még úgy alszanak-esznek, ahogy akarnak, nehéz szabályozni.

2016. febr. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk hatkor volt a fürdés,utána etetés,büfi,nyolckor pedig már aludt.ebben a korban hajnal ötig.akkor megetettem,és aludt még 8-9-ig.de minden gyerek más

a fürdés legyen fix,és ne húzd ki nagyon.sosem értettem,hogy sok ismerősöm nyolckor fürdetett,a gyerek meg tízkor aludt és.és csodálkoztak,hogy ezt szokta meg.a fiam 4,5 éves koráig este nyolckor aludt el télen-nyáron,ha esett,ha fújt.ehhez ragaszkodtam.most hat éves,és fél kilenckor alszik el.szeptemberben suliba megy,akkor visszaállunk a nyolc órára,mert korábban fog kelni

2016. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezen vaciláltam annak idején, hogy hamar alakitsak napirendet. olvasgattam s mindenki irta , hogy azt majd ő alakitja. És igy is volt. 3 hetesen eszik és alszik. tehát nem volt teher, hogy hagyjam, hogy aludjon. Éjszaka is ha fel kelt enni, azután aludt vissza. Ha később problémát okoz az már más, ha látod, hogy nem működik valami és éjszaka nem alszik meg ilyenek, akkor majd alakitod, hogy jó legyen. Addig hagyjad szerintem alukáljon ahogy jól esik.
2016. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!