Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akik babajukat kenytel...

Anyukak akik babajukat kenytelenek egyedul nevelni hogyan oldjatok meg a furdest?

Figyelt kérdés
Sajna rossz alvo es ha akkor furdok mikor mar alszik mindig felebred es megijed mert azt hiszi magara hagytam.
2016. febr. 10. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

akkor fürödj,ha ébren van

hordozóban tedd be a fürdőszobába

2016. febr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj amikor ébren van. Én zuhanyzok, annak a hangját kifejezetten szereti.


De ha fel is ébred, gondolom nem órákig fürdesz, 3 percet kibír nélküled.

2016. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a pisilést/nagydolgot hogy oldod meg? pont ugyanígy csináld a fürdéssel is.
2016. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Babahordozóban a mosógépre teszem. Ébren van. Én fürdök először. Utána jön ő, a szopi és az alvás. Akkor már nincs rá lehetőségem.
2016. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es,

aztán nehogy ti is a balesetin kössetek ki!

Férjem meséli, hogy rendszeresen visznek be olyan piciket, akik az ágyra, asztalra, mosógépre tett babahordozóval estek nagyot. Nem hiába írják bele a használati útmutatóba is, hogy rögzítés nélkül csak a földre tegye.

2016. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

fürdőszoba ajtó kinyit és ott van letéve a káddal szembe

vagy kiságyban alszik

az a max 10perc ami a fürdés hajmosás borotválkozás azt kibírja

2016. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Én is a mosógépre teszem hordozóban. Nagy gépünk van, annak a közepéről nem tud hordozóstól lefordulni, a picit meg bekötöm. Szereti nagyon a csobogó víz hangját, hangosan nevet rajtam még zuhanyozom, tetszik neki ahogy samponozom a hajam, nálunk ez vált be egyelőre. 5 hónapos.
2016. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt, addig pihenőszékben jött velem, amikor nagyobb, akkor az etetőszéket vittem be, és abba ültettem.
2016. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy zuhany max. 5 perc, fél perc alatt kint vagy, ha elkezd sírni, annyi idő alatt csak nem lesz lelkisérült!


A hordozót pedig ne tedd föl sehová, teljesen jó helyen lesz az a földön is!

2016. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyedul vagyunk, este 10 kor elalszik, akkor tusolok, ami 5 perc, ha fel is ebred annyit kibir egyedul
2016. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!