Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és milyen irányba...

Mikor és milyen irányba fordult át a babád először?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
3,5 hónaposan hátról hasra és most 3 hét telt el azóta, ma 2x egymás után hasról hátra is sikerült, mindkettő 2 hét gyakorlás után jött neki össze.
2016. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hós kora előtt 3 nappal hasról hátra. Többször is megcsinálta, nem csak véletlen volt. 3 és fél hósan meg vissza. Most 4 hós és egyiket sem csinálja. Olyan mintha elfelejtette volna... Másnak volt így a babája?
2016. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két lányom gyakran volt hason, így ők először hasról hátra fordultak. Nagyobbik 3 hónaposan hasról hátra, 4 hónaposan vissza. Kisebbik 5,5 hónaposan hasról hátra, 6,5 hónaposan vissza. Kisfiam terpeszpelenkában 4 hónaposan fordult hátról hasra, 5 hónaposan, mikor lekerült a terpeszpelenka, vissza.

Off az egyik válaszolónak: ha már tudatosan megcsinálta a mozdulatot, nem baj ha utána hetekig nem csinálja, egyszerűen éppen más köti le, például a hangképzés, vagy a keze irányítása.

2016. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
6 honaposan hatrol hasra
2016. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

6 hónaposan hátról hasra, majd azonnal vissza. másnap mentünk tancsadásra :)


aztán hetekkel később fordult újra hátról hasra legközelebb.

Hasról hátra pedig 10 hónapos is elmúlt, mire megismételte a mutatványt (addigra már régen mászott és fel is állt kapaszkodva)

2016. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,volt mikor az enyém se csinálta. Amikor újra hasrafordult észrevettem milyen ügyesen nyúl a játékokért már hason fekve is szóval gondolom ezért nem csinálta az én babám.
2016. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 hónapos most a második fiam.

3 hónaposan fordult hasról hátra. De csak egy párszor. Aztán két hét pihi után, 3,5 hónaposan hátról hasra. Most ugye 4 hónapos hátról hasra naponta 100-szor, visszafelé ritkábban, de van,hogy többször egy nap, aztán pár napig megint én fordítgatom! :)

A Nagy fiam 5 hónapos volt, amikor hasról hátra fordul, és 6, amikor visszafelé és utána forgott folyamatosan.

2016. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!