Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba ehet valamit...

7 hónapos baba ehet valamit sajátkezűleg? Vagy még nem ajánlott/veszélyes?

Figyelt kérdés
Nem bír megülni a székében, folyton ki akarja szedni meg verni a kezemből a kanalat, de kanállal gondolom még nem menne az evés. Esetleg van valami amit kézzel ehet?
2016. febr. 12. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Puffasztott buláta. Persze felügyelettel.
2016. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párolt zöldséget, almát, kiflivéget, gyümölcsöt... Keress rá neten arra, hogy blw!
2016. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En meg nem adnek neki semmit, hat hethonaposan meg foguk sincs. Ha nagyon akadekoskodik, vagj neki akkora jol megfott krumplidarabkakat, mint egy drazse, azt el tudja nyomni az inyevel, de ha nem, akkor se fullad meg. Vagy olyasmit, ami elolvad a szajaban, azt hiszem, a kolesgolyo ilyen. Nehez periodus, fel a fejjel. :)
2016. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adj az ő kezébe is egy kis műanyag kanalat. Az enyémek szívesen kotorásztak a saját kanalukkal az ételben, amíg én etettem őket. Persze még nem kanalazott vele, főleg rágcsálták, meg néha "pancsoltak" vele az ételben.
2016. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos kislányomnak kiflimorzsákat szoktam rakni az etetőszék tálcájára. elég kicsiket. szereti felcsipegetni (ez a finommotorikának is jót tesz), amúgy van foga lent kettő, fent most jön az egyik. ezt simán elnyammogja de ha mégse, le is nyelheti egyben.
2016. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!