Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy azért alszik...

Lehetséges hogy azért alszik szarul éjjel a 7 hónapos baba már napok óta mert nem elég HULLAfáradt amikor letesszük?

Figyelt kérdés

Dörgöli a szemeit, de pl nappal ha csak dörgöli a szemeit akkor nem szokott sikerülni az altatás. Este elalszik simán de aztán pár óra múlva felkel és sír órákig is. Gondoltam rá hogy a hasa fáj vagy a foga jön, de akkor nem csak éjjel szenvedne.

Szóval lehet hogy még tovább kell húzni hogy sokkal fáradtabb legyen?


2016. febr. 13. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem refluxos? Az enyém olyankor kel fel sokat éjszaka mikor előjön nála.

Egyébként pedig az enyem ha dörzsöli a szemét és ásitozik akkor tudom hogy eljött az alvás ideje. Olyankor hamar elalszik. De ha tovább húzzuk akkor nyügi lesz és nehezen alszik el.

2016. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálunk nem az elalvással van baj...
2016. febr. 13. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem, épp ezért kérdeztem hogy nem e refluxos... olyankor van az hogy pár óra alvás után felkel a gyerek és sír. Nálunk legalábbis ez szokott lenni. Ha nem az akkor lehet csak egy kis ölelésre van szüksége hogy biztonságban érezzr magát. Az enyémnél most jött elő a szeparációs szorongás, sokazor felkel éjszaka szóval most az első felaírás után magunk közé rakjuk és alszik reggelig.
2016. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem éhes/szomjas/fázik/melege van vagy ehhez hasonlók?
2016. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" vagy a foga jön, de akkor nem csak éjjel szenvedne"


Este, éjjel vagy ha fáradt, akkor ahogy a felnőtteknél is, a gyerekeknél is alacsonyabb a fájdalomküszöb. Simán kínozhatja csak este a foga. Nálunk így volt.

2016. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

1. jön a foga

2. fáj a hasa (én onnan tudom, ha az enyémnek fáj, hogy nem marad meg háton és nehéz megnyugtatni)

3. MEGIJED a sötéttől - nálunk amióta van egy kis tompa fényű éjjeli kutyus, azóta ha meg is ébred, nyugtázza, hogy ott a pici fény és visszalszik


Az én fiam amúgy jó alvó, de ha fáj a hasa nagy ritkán, akkor sír. Viszont ő tejallergiás, de erre rájöttünk csecsemőként (gasztróra járunk vele fél évente). Az első 2,5 hónapot végigsírta esténként, mire rájöttünk erre.


2 évesen megyünk tejterhelésre, hogy kiderüljön kinőtte-e.


De ha az lenne, akkor pöttyös lenne a babád vagy más tünete is lenne. Ha új keletű probléma, akkor lehet h fog.


Egy éves kor előtt még kétszer alszanak nappal a babák plusz éjjel. Viszont ezt, amit te írsz valami kiváltotta (esetleg bújkál benne valami és ezért nyűgös).


Mióta áll fenn ez a probléma?

2016. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Es te, elso, mit csinalsz a refluxos babaddal?
2016. márc. 18. 07:33
 8/8 A kérdező kommentje:

Amugy mar csak siman felkel parszor szopni es visszaalszik. 1-2x, inkabb ketszer:(

mar nem is emlekszem mi volt ez amit kerdeztem:) koszi mindenkinek

2016. márc. 18. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!