Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gripe watert bele lehet...

A gripe watert bele lehet rakni teába? Babám mindig félrenyeli, ha kanálból vagy pohárból adom. Elég fuldoklós típus. Ma pl. már lilult a feje. Vagy tápszerbe?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én espumizant adok neki, azt bármivel lehet keverni.
2016. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen de nem biztos, hogy úgy megissza, a szaga alapján elég keserű lehet.

Fecskendőben adom oda.

2016. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is espumisant adtam neki a tápszerben. Az lett a vége,hogy simán nem ette mé a tápszert,csak ha volt benne. Tápszert kellett váltanom.. Nálatok nem volt ilyen? A fecskendőt ki fogom próbálni. Eszembe se jutott... Köszönöm!
2016. febr. 20. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Á dehogy.. próbáltunk vagy 6 tápszert.

Az egyiket el se fogadta az íze miatt a másikat egy ideig megitta aztán nem kellett neki azóta nem kap HA tápszert a másik pár bukás/hasfájás miatt volt.


Engem egyébként a patikában röhögtek ki lehet kapni valami babának való gyógyszeradagoló kanalat 2000 forintért azt akartam venni neki az angol vízhez de azt mondták annyit a fecskendő is tud 10 forintért. És olyan lassan adod neki vele amennyire szükséges, nem úgy mint amikor a kanalat mohón bekapja.

2016. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!