Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiatal anyukák, kismamák....

Fiatal anyukák, kismamák. (15-23) Sokan bántottak amiért ilyen fiatalon szültetek/estetek teherbe? Hogy alakult az életetek?

Figyelt kérdés
Apukával együtt maradtatok? Ha igen, ő hogy áll a babához? Ha nem, tartja a kapcsolatot a babával?

2016. febr. 21. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Senki nem bántott.


19 évesen mentem férjhez (nagyon csalódott voltam, orvosira csak ktg-re vettek fel, a szüleim nem tudták fizetni), egy év múlva szültem. 22 éves házasok vagyunk.

2016. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
22 évesen estem teherbe. Nem bántott senki (a mostani munkahelyemen pár kolléganő tett rá megjegyzést, de ők az élő fába is belekötnek, így inkább csak röhögök rajtuk). Ekkor már házasok voltunk, a férjem még jobban is örült a hírnek mint én. Természetesen együtt vagyunk azóta is, most gondolkodunk a második gyereken. Az életünk jól alakult eddig (remélem így is marad). A főiskolával végeztem a teherbeesés előtt, dolgoztam is szülés előtt, így jogosult voltam tgyás-ra, gyedre. De már korábban megbeszéltük a férjemmel, hogy ő is eljön gyedre, így is volt, a fiunk 8 hónapos korában én visszamentem dolgozni, ő pedig itthon maradt (nah ezért több bántást kaptunk, de ez sem érdekel).
2016. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

22 évesen estem teherbe. 23 évesen szültem. 14hós a kicsilány és tervben a kistesó. Ezzel elárultam mindent,nemigaz?:)

Mindenki imádja a lányt! Apukája oda meg vissza van érte:)Hogyan alakult az életünk? Kevesebbet alszunk!! :D de viccet félre téve csodásan alakul,s mint írtam,szeretnénk még egy babát!

Nem bántott senki!!

Természetesen együtt vagyunk a lányom apjával,ide s tova már több mint 6 éve!

2016. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22 éves voltam mikor terhes lettem .Nem bántottak nem sértegettek nem tettek megjegyzéseket,csak annyit kérdeztek ,hogy nem e korai nem akartam volna még élni.A párom már régebben is akart babát,teljesen az élete a mindene neki a pici ,mindent meg ad neki megtesz értünk .Nálunk apuka jobban túl aggódik mint én .szerencsére eddig minden jól alakult remélem így is marad :)
2016. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te figyelj megoldódik minden! Ne aggódj ennyire. Bízz magadban, az életben! Ne törődj azzal, hogy fiatalon szültél, tudod hány ember szeretne gyereket és nem jön össze? Én 39 vagyok és emlékszem, hogy mennyire nem akartam fiatalon gyereket, mennyire vigyáztam. Nincs gyerekem ma se. De ha, arra gondolok, jobb lett volna, ha a te korodban lett volna gyerekem. Ne foglalkozz azzal, ki mit mond, a te helyzetedben neked kell tudni, hogy, hogy jó. Minden megoldódik, ezt naponta 100* mond el magadban.
2016. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 évesen szültem(nem volt tervezett). Első kapcsolatba sikerült be ilyen fiatalon. Akkor inkább meghökkentek az emberek, nem mondanám, hogy bántottak. Egyszer kerültem egy nagyon kellemetlen szituációba pár évvel később. Egy céges karácsonyi party alkalmával egyik kolléga többet ivott. Elkezdett nagyon nyomulni, nem értette meg, hogy nem megyek vele a party után sehova, összeszólalkoztunk. Mikor a kollégák rászóltak, odavágta, hogy: " Mit játsza itt nekem az illedelmes kislányt, mikor 22 évesen kölyke van otthon". Ez nagyon megalázó volt, főleg hogy addig 1 férfi volt az életemben. Azóta férjnél vagyok(nem a nagyobb gyermekem apja a férjem) és van egy közös pici babánk is, így most kerek minden. 31 N
2016. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, a nagy lányom 2 éves a kicsi 3 hónapos. Immár volt férjem nem él velünk, de így sem bántam meg. Ők az én mindenem. Emiatt kapok sok bántást hogy nem ilyen pasitól kellett volna ygereket szülnöm. Dehát nem volt a homlokára írva hogy lelép..
2016. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!