Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az állítható...

Mi a véleményetek az állítható matracú utazóágyról?

Figyelt kérdés
Használ valaki ilyen a mindennapokban az újszülöttnél?
2016. febr. 23. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyukámeknal aludt ilyenben. Teljesen rendben volt vele minden. Az itthonit is később utazó ágyra cseréltük, de annak nem állítható már a magassága. Bánjuk h nem azt vettünk itthonra is eleve.

A vázuk nagyon stabil, stabilabb mint sok "fa" kiságy, nem kell bele racsvédő.

2016. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
anyuéknál van ilyenje, utazni is azt visszük mindig. elégedettek vagyunk.
2016. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kisfiamnak volt, de az nem volt állítható. Egy éves kora óta abban alszik,benne van a kiságy matrac. Augusztusban érkezik a kistesó és azon gondolkozom hogy ilyet veszünk neki.
2016. febr. 23. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretjük, teljesen rendben van.
2016. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem napkozben abban aludt par hetes koratol, ugyanolyan jokat aludt benne mint ejjel a racsosban:) csak vegyel bele viszonylag kemeny szivacsmatracot. A legzesfigyelot is ugyanugy ala lehet tenni szoval biztonsagos.
2016. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: Fel evesen a racsosban mar szetverte magat ugy forgolodott,onnantol csak az utazoban altattam. Szerettuk nagyon, en ajanlom. Arrol nem is beszelve h barhova magaddal viheted az agyat igy barhol olyan kenyelemben lehet.
2016. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 napos korától emelőbetésben alszik éjjel és nappal,semi problémán nincs vele pedig 2 éves már.Sőt még tetszet is, hogy a kis cipzározósnál lehúztam és ott "ringattam".Most jön a harmadik gyerkőc de neki is ezt használom
2016. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!