Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes még hordozó kendőt...

Érdemes még hordozó kendőt vagy kengurut venni 5 hónaposnak?

Figyelt kérdés
4-diken lakunk és nincs lift csak a 3-dik emeletig. A lejutást még megoldom de feljönni már nem tudunk. Így csak akkor tudok lemenni a babaval ha a párom hazaér, szerencsére sokszor korán itt van de ez is változni fog. Itt a jó idő lassan és jó lenne többet kinn lenni arra gondoltam befektetek egy kendőbe vagy egy kenguruba. Szerintetek érdemes?
2016. febr. 24. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Csak hordozó kendőt, mert az a kényelmes neked is és a kicsinek is. A kenguru egészségtelen és nagyon kényelmetlen.

Én egy éves kor után is hordoztam, a fiam is jobban szerette, mintha messze lett volna tőlem egy babakocsiban.

2016. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Hordozókendőt érdemes venni, kengurut viszot semmilyen korú babának nem érdemes.
2016. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm! Remélem meg fogja szokni...
2016. febr. 24. 08:29
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Csatos hordozót vennék, az kényelmes mindkettőtöknek. Kendőt ebben a korban már nem vennék.
2016. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Az enyém nem tudta megszokni 3 hónaposan a hordozókendőt de elég hamar fel is adtam, mivel nálunk ennyire nagy jelentősége nem is volt.
2016. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló dilemmában (nekünk is van 1 emelet a liftig), én végül nem vettem, mert 5 hónaposan már 7 kiló felett volt a kicsi (6 hónaposan pedig már majdnem 9 volt), úgy véltem, hogy hordozóval se tudnám sokáig cipelni, nem érné meg.

Mei tai-t, emeibaby-t és manducát néztem egyébként.


Felfelé cipelheted úgy, hogy kiveszed a kocsiból és "két részletben" cipeled fel, előbb őt, majd a kocsit. Ha olyan, akkor le is pattinthatod a mózest és azzal viszed.

2016. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oyan a kocsink. Csak textilmozesem van hozzá de már azt is kinőtte :(
2016. febr. 24. 09:54
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
De kivenni bármilyen kocsiból ki tudod. Felkapod, felszaladsz vele, majd le a kocsiért, egy percet se hagyod így magára.
2016. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Persze ki tudom venni de mégishová tegyem le míg lemegyek a kocsiért? A földre?
2016. febr. 24. 10:28
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk, de a lakásban a földre! Vagy az ágyába.

Tényleg ennyire nem tudod elképzelni? Rövidebb idő annál, mint amikor kiszaladsz a vécére.

Egyébként hány kiló a gyerek és hány kiló a kocsi, hogy nem bírsz egy emeletet?

Hosszú távon a kendőben se könnyebb, ha nincs meg az erőnléted.

2016. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!