Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is tragikus nyűgösségbe...

Másnak is tragikus nyűgösségben szenved a gyereke napok óta vagy ne az időjárásban keressem az okot?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:

De, ez abszolút a front miatt is lehet. Nézd meg, hogy kb 3 naponta 10 fokokat is változik a hőmérséklet, nem normális dolog.:/


A barátnőm félévese frontérzékeny, egész éjjel fenn voltak, napok óta minden baja van a picinek. Nálunk a magzat egész éjjel rugdalt, amúgy alszik éjjelente, a férjem feje hasogatott, én szédültem, a cicánk óránként ébresztett minket éjjel...


37hkm

2016. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lányom is, bár ő most beteg, úgyhogy nála inkább a betegség miatti rossz közérzet számlájára írom.
2016. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet az időjárás is az oka, de lehet, hogy bujkál benne valami. Most sok beteg van, az sem lenne csoda.
2016. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem front. A gyerekem nyűgi, esik-kel, dülöngél össze vissza. A babaklubban ugyanez volt a gyerekekkel, volt harapdálás, egymásnak futás, esés, minden, pedig nem szoktak ilyenek lenni. Valami van a levegőben :)
2016. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az időjárás is,meg ugye a sok eső miatt alig lehetett kimozdulni,és ugye nagy szükségük van a mozgásra.
2016. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ó, de még mennyire...meg màr én is nyűgös lettem. Hisztizik, nem tudja mit akar, állandóan ásítozik. Katasztrófa ez az időjárás, soha nem vártam még így a tavaszt, mint most.
2016. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na de közben a nap közepére épp mára rendbejött. De már napok óta halál volt.
2016. febr. 24. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Na akkor megnyugodtam. A lanyom ugyanezt csinalja, holott azert nincs tul nagy fronthatas sem szeles ido. Nem is ertettem, hogy miert nem bir aludni es miert ordit egesz nap. Ez megy 3 napja. Na de akkor remelhetem, hogy lassan vege es minden visszaall 😊
2016. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 luciferko válasza:

Az INFLUENZA vírust nem becsomagolva árusítják hanem a LEVEGŐBEN VAN!

Szerencsére gyermekeiteket így AVATTA be a természet, ami szerencsésnek is mondható.

Az időjárás pedig nem válogat a korosztályok szerint, csak teszi a magáét és ki-ki adottsága szerint reagál rá.

2016. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hogy mi?
2016. febr. 28. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!