Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem éreztem most este a...

Ha nem éreztem most este a tejleadó reflexet (pedig szerintem mindig érzem) akkor lehet hogy nem evett eleget?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem sír vigasztalhatatlanul, vagy nem lesz mérges evés közben, akkor eleget evett. Teljesen normális, ha nem mindig érzed.
2016. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LadyLoss ***** válasza:
Hogy ütemesen szív és nyel azt hallottad? (nem biztos hogy mindig megérzed a reflexet)
2016. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát ezaz hogy általában érzem. Már 8 hónapos és szinte mindig van azért egy löket (nekem kissé fájdalmas is). Hát szopott, meg kb annyi ideig mint szokott, és nem volt különösebben ideges, csak hajj.. nem tudom. rossz érzésem van. Mostanában kezdtem nem szoptatni éjjel, de így nem biztos hogy menni fog, ha azt gondolom hogy éhes.

Szóval ha elégedetten lefekszik akkor elég kell hogy legyen elvileg, ugyanúgy mint máskor? Nem csak annyira elég hogy elaludjon vagy ilyesmi szerintetek? (Érthető a kérdés?)

2016. febr. 24. 20:48
 4/10 A kérdező kommentje:
(merthogy elaludt ugyan, de félek hogy nem elég az éjszakára és nem szeretnék visszaesni.)
2016. febr. 24. 20:53
 5/10 LadyLoss ***** válasza:

Pár alkalom után kitapasztalod. Nekem is 8 hónapos kora körül kezdett elmúlni a reflex megérzése. Előtte mindig éreztem, nekem is enyhén fáj, aztán szép lassan semmi, de a baba szívási üteméből, a nyelés hangjából meg a testbeszédéből látom/hallom mikor indul meg.

Kis türelem, ne aggódj, és a babád nemsokára megadja a választ.

2016. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jólvan, köszönöm, csak valamiért nagyon rosszul esett ez most.

De neked attól még nem apadt el a tejed, ugye, amikor elmaradt a reflex?

Ha nem idegeskedett, viszont nem hallottam a nagy sok nyelést akkor azért csak jutott eléghez, igaz?

2016. febr. 24. 21:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdésem lefordítom: ha nem jött volna valóban a tejleadó reflex attólmég juthatott eég tejhez?
2016. febr. 24. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek, amikor éhesek voltak éjjel, nem lehetett őket visszadajkálni és lerakni aludni, egyértelmű volt hogy éhesek. Ne aggódj ezen előre, éjszaka, ha megébred, szerintem Te is rá fogsz jönni, hogy a szokásos ébredés vagy nem.
2016. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem érzed a tejleadó reflexet, még ugyanúgy beindul, és így juthat elég tejhez.
2016. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LadyLoss ***** válasza:
Nem apadt a tejem, attól mert nem éreztem a reflex kiváltódását. Mivel igény szerint szoptatok és most már haladunk a hozzátáplálással, a tejmennyiség azért csökkent mert a babám igényeihez igazodott. Már csak alvások után szoptatok.
2016. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!