Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek az ujszulott babaja...

Akinek az ujszulott babaja nagyon jol viselkedett, annak ez kesobb valtozott?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy nem volt siros a baba, ejjel csak 1-2x sirt, stb. :)
2016. febr. 27. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kisfiam eszik-alszik baba volt. Sosem kelt éjjel,mai napig 20:00kor alszik, ha tud akkor reggel 8-9ig.Az alvókàjàval most sincs baj. Nagyon eleven, mozgékony.

Nem tudom mire érted a vàltozàst,de ha az alvàsra, evésre,az semmit nem vàltozott.

2016. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, alvasra-evesre ertettem:) koszonom a valaszt
2016. febr. 27. 12:05
 3/12 anonim ***** válasza:

2 hetes korától végigaludta az éjszakát. Előtte is csak egyszer kelt fel éjjelente enni.

Ez akkor sem változott, amikor nagyobb lett.

Mindig jó alvó és nyugodt volt.

2016. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lányom is fiam is jó baba volt, most sincs gond evéssel-alvással :)
2016. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pont ez a kérdés foglakoztat :)

2 hetes a kislányom és még nem hallottunk sírni! :O Komolyan!

Néha nyávog kicsit, mint egy kismacska :) de ennyi...


Eszik, alszik, fürdésnél sem sírt soha.

Éjjel 1x ébred, eszik és alszik vissza.

Kíváncsi leszek én is mi lesz később :)

2016. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért azt tisztázzuk, hogy nem attól "jó" egy csecsemő, mert úgy viselkedik, ahogy anyukának kényelmes...

A sírós csecsemő sem direkt idegesíti a szülőt, hanem mert mondjuk hasfájós, ami elég rossz neki...


De a kérdésre is válaszolva: az én lányom sem volt sírós, csak nyöszörgött, ha valamit akart. Viszont ő sokára aludta át az éjszakát.

2016. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szinte minden átmenet nélkül 40 percesre rövidült az alvása kb 2,5-3 hónaposan. Addig nagyon nagyon sokat aludt délelőtt fentvolt 1-1 órát a délutánokat pedig végigaludta csak enni kelt fel. És cumival aludt el a kiságyban azóta viszont általában nem csak fürdés után, nappal kézben.

Egyébként jól elvan egyedül is, pár hetesként is csendben nézelődött, most 5 hónapos, hason nagyon sokáig elvan 1-1 játékkal egyedül.

2016. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként 3-4,5 hónapos kora között végigaludta az éjszakát most elkezdett kelni pár hete pár alkalommal.
2016. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amìg önerőből helyvàltoztatàsra nem volt képes, àlom-baba volt. Evett-aludt csendben nézelődött. Azóta nincs megàllàs, jön-megy, jàr a szàja, pakol, rendezkedik, dirigàl, 4 éves most. Igazi diktàtor tud lenni sokszor, elég öntudatos, de nem kezelhetetlen.


Tehàt vett egy 180 fokos fordulatot úgy fél éves kora óta. Jó alvó, de borzalmas evő.

2016. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a lányomról a kórházban azt mondták nagyon nyugodt különlegesen nyugodt baba....azt hittem csak hízelegnek a csecsemősök. most 1,5 éves és valóban látva az ismerőseim babáit tényleg rettentő nyugodt kiegyensúlyozott
2016. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!