Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak is 2 orankent alszik a...

Masnak is 2 orankent alszik a (lassan) 8 honapos babaja?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

1 hét múlva lesz 8 hónapos.


7-kor ébred, leírom az alvásait:

9.30-10.30 (néha 11-ig)

12.30-13.30

16.00-17.30

2016. febr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és este mikor fekszik le? köszi, megnyugtató. mindig olyan gyanús hogy ilyen aluszékony. de akkor semmi problem?
2016. febr. 29. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak de ugyan úgy alszanak ahogy az első írta, este 21-22 között fekszenek :)
2016. febr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ti hogy tudtok így programokat csinálni? Eljárogatni? Mármint a bébijeitekkel? Sajnos az én gyerekem elég bénán alszik a babakocsiban, általában csak fél órát tud, míg itthon többet szokott. Ti hogy oldjátok meg így a napokat hogy folyton aludniuk kell?
2016. febr. 29. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok


9-kor alszik el este.


Ha mennünk kell valahová, mondjuk időpontra a kórházba, akkor nincs mit tenni, van, h kimarad egy alvás. Vagy csúszik. Inkább a csúszás a jellemző. ezt hamar átvészeli, nem borítja fel a napirendjét, max. kicsit nyűgösebb lesz, de ha aludt egyet, akkor újra vidám.


Ha csak én szeretnék elmenni valahová, akkor úgy alakítom, h lehetőleg ébredés után induljunk és indulás előtt mindenképp etetés és pelenkacsere.


A babakocsiban ő sem alszik, csak szunnyad, vagy nézelődik, míg meg nem unja. Ha megunja, akkor hazamegyünk.

2016. febr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém 7 -kor kel, 4x alszik napközben (ritkán 3x) fél-háromnegyed órát egyhuzamban. Van, hogy még este 7 után ébred az esti alvásból, olyankor fürdés, és 9-re mindig alszik már, akkor is, ha későn ébredt. Napközben a hátamon altatom hordozóban, vagy a babakocsiban séta közben. Sétálni babakocsival olyankor megyünk, ha már nyűgös, álmos. Ha el kell mennem valahova, azt is úgy alakítom, hogy akkor, amikor aludna, és a kocsiban alszik. Viszem a kajáját, vizét, kb-ra tudom, meddig maradunk, úgy pakolok. Rugalmasan kezelem, ha éhes vagy pelenkázni kell, bemegyünk vhova, az emberek segítőkészek. Bevásárlás: kocsiban alszik, a hordozót a bevásárlókocsira teszem, ha felébred, mielőtt fizetnénk, a hátamra kötöm. Járunk így több féle klubba is hetente, barátnőkkel kávézni, rokonlátogatásokon is a hátamon alszik, olyankor nem teszem le (itthon leteszem, ha elaludt, mert 10 kg...) ha beszélgetnek körülötte az sem zavarja, ha a közelemben van. Voltunk már társasjátékpartin is úgy, hogy velünk volt, vagy az én vagy a férjem hátán van, ha álmos. Az itthoni teendőimet sem szakítom meg, csak felkötöm :) ha nem lenne hordozónk, megpusztulnék én is, nem bírom a bezártságot, de ezzel a baba is így van, szereti a jövés-menést.
2016. febr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi 6-án töltjük a 8 hónapot.

Reggel 6-7 között kel, 8-9 vagy 10 fele elalszik de csak fél órát. Ha akarunk menni sétálni akkor a következő alvás időpontjában indulunk el és elalszik a kocsiba fél órára de van ,hogy végig alussza a sétát (ritka) bejövök vele játszunk olyan 4-5 fele alszik csak fél órát és este 8-9 között fürdés evés,alvás alszik reggel 6ig van hogy fel ébred teát iszik és alszik. 6 kor eszik és viszaszundit 7 ig.

2016. ápr. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!